„Apple“ išleido „iOS 9.3.1“ atnaujinimą

„iOS 9.3.1“ atnaujinimas

Praėjus vos 10 dienų po „iOS 9.3“ debiuto, „Apple“ išleido „iOS 9.3.1“ atnaujinimą, kuris turėtų ištaisyti „Safari“ ir kitose aplikacijose neveikiančių nuorodų klaidą.

Daug, senesnių „iOS 9“ palaikančių įrenginių savininkų atnaujinę „iOS“ versiją į „iOS 9.3“ tapo „Activation Lock“ klaidos įkaitais. Po kelių dienų „Apple“ išleido atnaujinimą, kuris šią klaidą ištaisė, tačiau tai nebuvo vienintelė „iOS 9.3“ klaida. Daug vartotojų pastebėjo, kad neveikia, neteisingai veikia, o kartais net aplikaciją „užlaužia“ nuorodos į interneto svetaines. Keista tačiau ši klaida pastebėta ne tik naujausioje „iOS 9.3“ versijoje bet ir eilėje kitų „iOS 9“ versijų, iki pat „iOS 9.0.2“.

Įdomu ir tai, kad ši internetinių nuorodų klaida nėra susijusi su „iOS 9.3“ ir jos priežastimi yra kelios populiarios, tokios kaip Booking.com paslaugos, aplikacijos kuriose neteisingai panaudota „Universal Links“ funkcija.

Panašu, kad „iOS 9.3.1“ atnaujinimas nieko naujo be internetinių nuorodų klaidų ištaisymo neatneša. Šiame atnaujinime yra ir jau anksčiau ištaisyta „Activation Lock“ klaida.

Belieka tikėtis, kad įdiegus šį atnaujinimą, daugiau nemalonių siurprizų nebus.

Jautriai reaguojantiems į „iOS“ klaidas ar tiems, kurie „iPhone“ naudoja gyvybiškai svarbiems reikalams – su atnaujinimu patarčiau neskubėti ir palaukti porą dienų, kol paaiškės ar jis vertas užimti deramą vietą jūsų įrenginyje.

iOS“ įrenginį atnaujinti galite įprastais būdais: pačiame įrenginyje prisijungę prie Wi-Fi ir pasirinkę: Settings → General → Software Update arba pajungę „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ prie kompiuterio, kuriame įdiegta „iTunes“. Atnaujinimas tinka visiems su „iOS 9“ suderinamiems įrenginiams.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Tikrai atnaujinimas nuorodų klaidą ištaisė, ir naujų berods nesukėlė.
    Tačiau gal kas susidūrėte su Instagram sign-in klaida, kuri atsirado pries kelias dienas? Nebeįmanoma paleisti Instagram, nes bandant "įsiloginti" gaunu unknown error. Bandžiau daugybę variantų: išmetant ir Instagram, ir Facebook (nes autorizavosi per jį), ir panaikinant jame Instagram prisirišimą - niekas nepadeda. Instagram iPhone nebeįsijungia, net ir susikūrus atskirą slaptažodį. Nors is kompo veikia

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų