Apple ištesėjo savo pažadą ir išleido Android skirtą „Apple Music“ aplikaciją

Apple ištesėjo savo birželio mėnesį vykusios WWDC metu duotą pažadą išleisti „Apple Music“ aplikaciją skirtą Android įrenginių vartotojams.

Apple Music aplikacija skirta Android (beta)

Apple žengė pirmą didesnį žingsnį į Android vartotojų širdis ir gal ausis. Tesėdama savo vasarą vykusios WWDC konferencijos metu duotą pažadą, antradienį iPhone gamintoja išleido ir Android vartotojams skirtą „Apple Music“ aplikaciją suteikdama šiems prieigą prie daugiau nei 30-ties milijonų muzikos kūrinių bibliotekos.

Taip pat kaip ir iPhone, iPad ar iPod touch vartotojai, savo rankose laikantys Android įrenginius „Apple Music“ paslaugą nemokamai galės išbandyti trijų mėnesių laikotarpyje. Android OS skirtą „Apple Music“ aplikaciją gali nemokamai atsisiųsti ir įdiegti visi Android 4.3 Jelly Bean ar naujesnių Android versijų vartotojai.

Taip pat kaip ir iOS įrenginių vartotojams norint naudotis „Apple Music“ reikės susikurti (jei neturi) Apple ID ir susieti jį su kreditine kortele. Jei su tuo Apple ID bandomasis „Apple Music“ periodas nebuvo išnaudotas - paslaugą galima bus bandyti tris mėnesius, priešingu atveju norint naudotis pilnaverte „Apple Music“ reikės šią paslaugą prenumeruoti, o prenumeratos kaina 9,99 €/mėn.

Pati Android skirta „Apple Music“ aplikacija beveik niekuo nesiskiria nuo tos, kurią naudoja iOS įrenginių vartotojai. Vienintelis didesnis skirtumas yra tas, kad Android įrenginiams skirtoje „Apple Music“ aplikacijoje nėra integruota Siri bei neveikia muzikos kūrinių ir atlikėjų paieška balsu. Kai kurie išbandę Android’inę „Apple Music“ aplikacijos versiją sako, kad ne viskas ten veikia sklandžiai ir pavyzdžiui kuriant Apple ID kai kuriems vartotojams parodomi klaidos pranešimai.

Tai tik ketvirta Apple aplikacija skirta Android. Apple Google Play aplikacijų parduotuvėje, be „Apple Music“ dar yra trys kitos aplikacijos: dvi susijusios su Beats ir „Move to iOS“ skirta vartotojams nusprendusiems atsisveikinti su Android ekosistema ir pereiti į Apple rojų.

Android skirtą „Apple Music“ aplikaciją galite atsisiųsti iš Google Play aplikacijų parduotuvės.

Apple Music - Radio
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tuoj kai android prades uz dyka klausyt apple music, applas panaikins ta pazada greitai :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų