Adobe „Lightroom“ aplikacija skirta iPhone ir iPad dabar nemokama

Tikriausiai retas net ir tik truputį besidomintis fotografija yra negirdėjęs apie Adobe ir jos puikius produktus, tame tarpe skirtus ir nuotraukų redagavimui. Kai kurias savo aplikacijų versijas Adobe yra sukūrusi ir iOS įrenginiams.

Savo pranešime apie naują „Photoshop Fix“ aplikaciją skirtą iOS, iOS ir Android skirtas „Capture CC“, patobulintą „Photoshop Mix“, iPhone bei iPad skirtą „Lightroom“, „Portfolio“ įrankį bei kompiuteriams skirtų „CC“ aplikacijų atnaujinimus nepaminėjo vieno svarbaus dalyko - to, kad dabar iPhone ir iPad vartotojams „Lightroom“ aplikacija skirta iOS yra visiškai nemokama.

Anksčiau abi, iPad ir iPhone skirtas, Adobe „Lightroom“ aplikacijas buvo galima ribotą laiką išbandyti nemokamai, tačiau norint jomis naudotis toliau reikėjo turėti „Creative Cloud“ prenumeratą - licenciją šiai aplikacijai, tačiau dabar Adobe to nebereikalauja ir iOS įrenginiuose „Lightroom“ galima naudoti nemokamai.

Abi (iPhone ir iPad) skirtas „Lightroom“ aplikacijas Adobe prieš porą dienų atnaujino. Adobe, greičiausiai tikisi, kad savo iOS įrenginiuose naudodami „Lightroom“ daugelis vartotojų „užsikabins“ už šios aplikacijos ir įsigis licencijas jos kompiuterinei versijai.

Atsisiųsti ir savo iOS įrenginiuose įdiegti Adobe „Lightroom“ galite iš iTunes Store:

Visiems gerų kadrų ir tvarkingų nuotraukų.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Atsisiunćiau, deja rašo kad nemokamai tik 30 dienų "trial"

  • Atsisiunčiau, įsidiegiaiu - nieko nesako apie jokias dienas. Gal prisijungei su kokiu el. paštu, kuris nėra registruotas kaip už „Creative Cloud“ prenumeratą mokantis Adobe ID, tai ir gavai „trial“.
   Prisijungus su CC prenumeratos Adobe ID daugiau galimybių, bet jų greičiausiai prireiks tiems kas fotografija užsiima profesionaliai ir siuntinėja redaguoti kitiems žmonėms ar kompanijoms.

 2. Kas is to jei noresi paziureti LR kompe esancias nuotraukas reikes logintis prie adobe id
  Geriau padarytu kaip yra padare Capture One, ten ne tik programas turi ipadui ir t.t. bet galima visa tai padaryti kad per interneto narsykle viska matysi

  Na ir prigribavo Adobe su nauja LR versija 6.2 vieni bugai, kas dar neatsinaujino nedarykit to :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų