Rugsėjo 9 - tapo oficiali Apple renginio diena - ko tikėtis

Temos: Apple, iPhone

Ketvirtadienį Apple išsiuntinėjo pakvietimus žurnalistams į rugsėjo 9 įvyksiantį renginį, kuriame tikimasi naujų iPhone ir Apple TV pristatymų.

Apple išsiuntinėjo elektroninius laiškus - pakvietimus spaudos atstovams į jos kasmetinį renginį, šiais metais įvyksiantį, kaip ir buvo spėjama, rugsėjo 9 dieną. Pakvietime, prie Apple logo užrašyta „Hey Siri, give us a hint“.

Apple renginio pradžia numatyta 10:00 JAV PDT laiku (20:00 Lietuvos laiku).

Tradiciškai, rugsėjo mėnesį Apple pristato naujus iPhone įrenginius. Tikimasi, kad šiais metais Apple pristatys iPhone 6 ir iPhone 6 Plus modelius, kurie bus patobulintos pernai metais išleistų iPhone 6 versijos.

Internete buvo pasirodžiusi informacija, kad šiemet Apple naujo iPhone modelių užsakymų iki metų galo kiekiai yra gerokai didesni nei įprastai. Manoma, kad šiemet pasirodysiantys iPhone modeliai, be standartinių „kosmoso pilkos“, „sidabrinės“ ir „auksinės“ bus ir „rausvo aukso“ spalvos. Vargu ar tai bus 18-os karatų auksas naudojamas 10 000 USD Apple Watch Edition modeliuose. Labiau tikėtina, kad rausvo aukso spalvą imituos anodintas aliuminis. Yra mažai vilties, kad naujų iPhone ekraną dengs Safyro kristalai, greičiausiai tai bus toks pat jonizuotas stiklas, koks naudojamas iPhone 6 ir iPhone 6 Plus.

Juodas iPhone. Rugsėjo 9, 2015

Naujuose iPhone modeliuose tikimasi geresnės, gal net 6-ų elementų ir didesnio - 12 megapikselių kameros jutiklio leidžiančio filmuoti iki 4K skiriamosios gebos video, tobulesnės priekinės kameros, greitesnio A9 procesoriaus su patobulintu grafinių elementų atvaizdavimo našumu, įdiegtos Force Touch technologijos - tokios, kokias Apple dabar naudoja 2015 metais išleistų MacBook klasės kompiuterių touchpad'uose. Taip pat ganduose buvo pasirodžiusi informacija, kad naujuose iPhone modeliuose bus naudojami efektyvesni Qualcomm ryšio komponentai. Taip pat teigiama, kad naujųjų iPhone korpusai bus šiek tiek storesniu kraštu bei pagaminti iš 7000-osios serijos aliuminio lydinio ir dėl šių priežasčių daugiau nei du kartus atsparesni lenkimui lyginant su iPhone 6 ar iPhone 6 Plus.

Neseniai pasirodžiusios nuotraukos leidžia manyti, kad Apple planuoja išleisti ir 4 colių iPhone 6c, tačiau analitikai nededa daug vilčių į tai, kad šis modelis bus pristatytas rugsėjo 9.

iPhone paprašius Siri: „Hey Siri, give us a hint“ - Apple pakvietime esantį tekstą - asmeninis Apple asistentas atsako arba: „You’re cute when you’re desperate for information“, arba „You’ll have to wait until Sept 9. I bet you were one of those kids who snuck downstairs to open presents early, weren’t you?“.

Siri paminėjimas Apple pakvietime tikrai nėra atsitiktinis - Apple nieko nedaro atsitiktinio ir labai galimas dalykas, kad tai reiškia jog asmeninis asistentas Siri atsiras ir Apple TV. Anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, kad Apple gali pakeisti ir Apple TV nuotolinio valdymo pultelius navigacijos mygtukus pakeisdama touchpad stiliaus paviršiumi. Sakoma, kad du pagrindiniai mygtukai pultelyje liks. Taip pat kai kurie analitikai teigė, kad galima tikėtis Apple TV skirto App Store skyriaus, kuriame bus galima įsigyti šiam įrenginiui skirtų aplikacijų, kurios praplės jo funkcionalumą ar tiesiog leis jį išnaudoti įvairiau - pavyzdžiui žaidimams.

Kaip ir buvo manoma, šiemet Apple renginys įvyks Bill Graham Civic Auditorium, kur Steve Jobs ir Wozniak pirmą kartą pristatė Apple II. Bill Graham Civic Auditorium gali sutalpinti 7 000-ų žmonių auditoriją. Flint Center ir Yerba Buena Center, kuriose Apple anksčiau organizavo savo renginius, talpina po 2 400 ir 1 470 žmonių. Sutartyje sudarytoje su pastato savininkais nuo rugsėjo ketvirtos, numatytas 4 pastato langų konstrukcijų pakeitimas arba sutvirtinimas reikalingas 4,5 metrų dydžio, deformuotos žvaigždės logotipams pritvirtinti.

O ko laukiate ir tikitės iš šio Apple renginio Jūs?

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tiesa pasakius nieko nelaukiam,nes jau eilę metų ne tik apple,bet ir kiti gamintojai nebepasiūlo nieko naujo,viskas yra tik nežymūs atnaujinimai,kurie naudojimuisi įrenginiu jokio skirtumo nedaro. Taip kad lauksim tikrai kažko revoliucingo,kitaip sakant kitos kartos mobiliųjų įrenginių.

  2. Mazesnio Iphone :) O ne dar vienos plytos :)

  3. Labai tikiuosi ,kad apple išleis nauja iPhone 4' ekranu,aliuminio/stiklo variacijos korpusu ir viskuo kituo kas būdinga iPhone 6 ,nes kaip ir minejot ,plastmase tikrai nieko gero. Man iphone'ai visada asociajavosi su mažumu ir patogumu,bet suprantu apple norint toliau skverbtis į smart'ų rinką reikėjo didinti ekraną.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų