Apple ruošiasi išleisti naują iMac modelį [gandai]

Tema: iMac

Trečio metų ketvirčio metu, Apple tikisi savo Mac pardavimus padidinti iki vieno milijono vienetų išleisdama naujus ir galingesnius iMac kompiuterius.

Puikią reputaciją susijusią su naujų Apple produktų išleidimu turintis KGI analitikas Ming-Chi Kuo pranašauja, kad trečią šių metų ketvirtį Apple išleis naują, galingesnį procesorių ir geresnį ekraną turintį iMac kompiuterį.

Laiške skirtame investuotojams, Kuo rašo, kad jis tikisi jog iMac pardavimai padidės 100% lyginant su tuo pačiu pernai metų laikotarpiu. Šiais metais analitikas pranašauja geresnę grafinę kokybę turinčius iMac kompiuterius, o būtent patobulintą spalvų sodrumą, kurio pasiekti galima naudojant naujus fosforo LED vadinamus KSF. Kuo teigia, kad iMac bus naudojami greitesni Skylake procesoriai.

Apie anksčiau ganduose pasirodžiusius 8K iMac, Kuo neužsimena.

Rementis IDC atliktu tyrimu, Apple yra vienintelė kompiuterių gamintoja, kurios kompiuterių pardavimai antro metų ketvirčio metu augo.

Paskutinis, kiek reikšmingesnis iMac atnaujinimas buvo padarytas praeitų metų spalį, kai šie Apple kompiuteriai buvo pradėti komplektuoti su Retina ekranais.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Senokai aš jo laukiau

  2. Saunu, gera naujiena. As vos pries men nenusipirkau nauja imac. Senasis sugedo o darbus atlikti reikejo, bet pavyko dar atgaivinti savo senuka iMac

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų