Apple Watch 2 bus gerokai tobulesnis [gandai]

Praėjus vos dienai po to kai ne tik Apple internetinėje svetainėje, bet ir pasaulio Apple Store parduotuvėse tapo įmanoma įsigyti Apple Watch, internete pasirodė gandai apie sekančios kartos Apple išmanų laikrodį.

Kalbama, kad Apple į antrosios kartos Apple Watch planuoja įdiegti FaceTime video kamerą, kurios pagalba vartotojai galės priimti ir atlikti video skambučius tiesiai į savo riešą. Pažymima, kad watchOS 2.0 leis pirmos kartos Apple laikrodžių savininkams atsakyti į FaceTime balso skambučius bei nukreipti video skambučius į savo iPhone.

Apple Watch

Kitas antrosios kartos Apple Watch privalumas bus tai, kad šis laikrodis taps mažiau priklausomas nuo iPhone. bei turės kur kas galingesnį už belaidį ryšį atsakingą procesorių. Naujasis Wi-Fi procesorius leis laikrodžio vartotojams naudoti Find My Watch funkciją, kuri nustatys laikrodžio buvimo vietą Wi-Fi maršrutizatorių trianguliacijos principu.

Dažnai naudojamoms laikrodžio funkcijoms, kurios pirmojoje versijoje yra priklausomos nuo su laikrodžiu susieto iPhone, tokios kaip žinutės elektroninis paštas bei orai veiks nepriklausomai nuo to ar laikrodžio „matomumo ribose“ yra iPhone - ar ne. Panašu, kad visiškai nepriklausomai nuo iPhone, Apple Watch veikti vis tik negalės ir iPhone bus reikalingas atnaujinimams ir media bei kitiems didesnių failų persiuntimams.

Keista, tačiau atrodo, kad Apple neplanuoja didesnių patobulinimų laikrodžio akumuliatoriaus tarnavimo laike. To priežastis gali būti ta, kad tyrimas rodo, kad vidutiniškai išmanaus Apple laikrodžio vartotojo Apple Watch baterija vakare rodo likusius 30–40% ir Apple mano, kad pakaks jei ji papildys laikrodį funkcionalumu ir išsaugos tokį patį baterijos tarnavimo laiką.

Jau dabar yra pakankamai platus Apple Watch pasirinkimas, tačiau sakoma, kad Apple planuoja dar labiau praplėsti laikrodžių asortimentą įsprausdama naujus modelius tarp high-end’inio plieno korpusą turinčio Apple Watch modelio ir 18-os karatų auksinio „Edition“. Tai kompanijai leis pritraukti vartotojus norinčius ir galinčius įsigyti laikrodžius, kurių kainos yra tarp 1 000 ir 10 000 USD. Gali būti, kad šie naujieji modeliai turės titaninius, volframinius, paladžio ar platinos korpusus bei Apple išleis naujas apyrankes savo išmaniesiems laikrodžiams.

Tikėtina, kad Apple Watch 2 pasirodys 2016 metais tad kompanija turi dar pakankamai laiko įvertinti įvairius laikrodžių prototipus iki pradės jų serijinę gamybą.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Na as visados laikausi nuomones, kad pirkti katik pasirodziusi daikta neverta, visados reikia bent palaukti antros ar trecios kartos. Pirma karta visados buna beta test versijos.

  2. na taip:) iphone irgi buvo ne perliukas - man jis pradejo patikti tik nuo 4 versijos, kai atsirado retina, dingo pigus plastikas. Dizaino prasme tai man šitas apple watch tikrai testinis variantas, apple kai nori tikrai gali stebinti ir tai daro, bet tik ne su šituo pobaisiu laikroduku, ne ne, su šiuo manes jie dar nesudomino ir i mano pinigine neilindo:))))

Parašykite komentarą

Į viršų