Kaip įjungti OS X Yosemite Mail Drop funkciją ne iCloud paskyroms
Viena iš daugelio OS X Yosemite naujovių yra, nežiūrint į elektroninio pašto paslaugų tiekėjų ribojimus, galimybė siųsti elektroninius laiškus su prisegtais failais iki 5GB dydžio. Ar žinote, kad OS X Yosemite tai veikia ir ne su iCloud elektroninio pašto paskyromis?
„Mail Drop“ funkcija leidžianti iCloud saugyklas išnaudoti kaip laikinas, prie elektroninio pašto laiškų prisegtų, saugyklas yra patogi funkcija. Mac ir iOS įrenginių vartotojams tokiu būdu atsiųsti prisegti failai vizualiai niekuo nesiskiria nuo kitų. Kiti tokį gavę tokį elektroninį laišką, jame mato nuorodą, kurią paspaudus tą failą gali atsisiųsti.
Tokiu būdu OS X Yosemite vartotojai, nepriklausomai nuo to ar siųsdami laiškus iš OS X Yosemite Mail aplikacijos naudoja iCloud paskyrą, ar Gmail, ar kitą paslaugos tiekėją - gali siųsti didelius archyvus, aplankus su daug ir didelių failų, video medžiagą bei kitokią informaciją ją prisegdami prie elektroninių laiškų be jokių papildomų rūpesčių tol, kol viename laiške prisegtų failų dydis neviršija 5GB.
Didelių failų prisegtų prie elektroninio laiško siuntimas
Elektroninio pašto paslaugų tiekėjai riboja prie elektroninio laiško prisegtų failų dydį. Įprastai leidžiamas prisegamų failų dydis yra tarp 10 ir 40MB. Pirmą kartą prisegus prie elektroninio laiško didesnį nei paslaugos.
Prie elektroninio laiško prisegus didesnį, nei leidžia naudojamos paslaugos tiekėjas, laiško dydžio laukelyje rodoma pranešimo informacija atvaizduojama raudonu šriftu. Kai tokį laišką bandoma siųsti iš OS X Yosmite Mail aplikacijos, ekrane pasirodo langas klausiantis ar norime šiame laiške prisegtą failą siųsti naudojant „Mail Drop“ ir pateikiami trys pasirinkimai: „Cancel“, „Try Sending in Email“ (pabandyti siųsti prisegtą prie failo, senuoju būdu) ir „Use Mail Drop“. Taip pat šiame lange galima pažymėti - uždėti varnelę prie „Don’t ask again for this account“ jei norime, kad šiai elektroninio pašto paskyrai visada būtų taikoma parinktis, kurią pritaikysite šiam laiškui.
Pasirinkę „Use Mail Drop“ ir varnele pažymėję „Don’t ask again for this account“ iš šios paskyros galėsite siųsti failus ir didesnius nei kad leidžia tos elektroninio pašto paslaugos tiekėjas.
Jei anksčiau lange klausiančiame ar norite naudoti „Mail Drop“ funkciją esate pažymėję, kad ne ir dabar nuomonę pakeitėte arba tokio lango nesate matę - įgalinti/aktyvuoti „Mail Drop“ galima ir per Mail aplikacijos nustatymus.
Kaip aktyvuoti Mail Drop ne iCloud paskyroms
Pradžioje turėčiau paminėti, kad šios paslaugos nepavyks aktyvuoti POP tipo elektroninio pašto paskyroms. Norint aktyvuoti Mail Drop funkciją:
- Mac kompiuteryje turi būti įdiegta OS X Yosemite operacinė sistema
- turi būti įgalinta iCloud paslauga
- elektroninio pašto paskyra, kuriai norite leisti naudoti „Mail Drop“ funkciją, turi būti IMAP tipo.
- turi būti naudojama OS X Mail (8.0 ar naujesnė) aplikacijos versija
Norėdami aktyvuoti „Mail Drop“ elektroninio pašto paskyrai:
- atidarykite Mail aplikaciją
- iš Mail aplikacijos meniu pasirinkite Mail > Preferences
- paspauskite ant Accounts
- pažymėkite elektroninio pašto paskyrą, kuriai norite įjungti „Mail Drop“ funkciją
- paspauskite ant Advanced skirsnio
- pažymėkite „Send large attachments with Mail Drop“
Atlikę šiuos nustatymus, didelius failus prie laiško prisegti galėsite ne tik juos siųsdami iš iCloud elektroninio pašto paskyros.
iPhone, iPad, iPod tokį laišką matysite su nuoroda, paspaudę ant kurios galėsite atsisiųsti prisegtą failą. Laiške taip pat bus informacija iki kada prie laiško prisegtą failą galima atsisiųsti. Nuorodą laiške matys ir ne OS X Yosemite Mail aplikacijos vartotojai.
Tai puiki funkcija ne vieną vartotoją anksčiau susirašinėjimui elektroniniais laiškais naudojusį ne Apple Mail aplikaciją privertusi grįžti prie OS X Mail.
• Kaip pakeisti numatytą elektroninio pašto aplikaciją Mac OS X
• Ar žinote, kad naudodami OS X Yosemite Mail aplikaciją galite siųsti iki 5GB dydžio failus
• Prisegtų failų redagavimas tiesiai OS X Yosemite Mail aplikacijoje
• Elektroninio pašto organizavimas OS X Mail įrankių pagalba
• Elektroninio laiško parašas HTML formatu OS X Mail aplikacijoje
ačiū