Pradedame siurbti OS X 10.10 Yosemite

Siunčiamės OS X Yosemite

Apple savo renginio metu (20:36 LT laiku) pranešė, kad OS X Yosemite nekantraujantys Mac vartotojai galės atsisiųsti jau šiandien.

Ilgai Apple pažado laukti nereikėjo ir dabar milijonai nekantraujančių Mac vartotojų planetoje vardu Žemė gali mesti visas pajėgas apkraudami Apple serverius ir godžiai siurbti pažangiausią operacinę sistemą pasaulyje OS X Yosemite į savo Mac’us - geriausius pasaulyje kompiuterius.

Nepamirškite, kad turėtumėte pasirūpinti ir savo ramybe. Ateities nereikia bijoti - jai reikia ruoštis ir labai viliuosi, kad diegimą pradėsite ramiai atsipūtę ir tinkamai pasiruošę šiam veiksmui.

Gerai slystančio siurbimo, neklumpančio diegimo ir gero naudojimo.

OS X Yosemite savo Mac kompiuteriuose įdiegti galite atidarę App Store aplikaciją ir joje pasirinkę Updates.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 33 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. lietuviškam appstore - not available :(

 2. Safari lūžta ir visiškai nesiruošia veikti, googlėj info tik kad DP versijose lūžinėdavo, pas jumi viskas gerai šituo klausimu? :)

 3. Na, atnaujinau visas ofiso programas, leidau apsitvarkyt pačiam, du kartus perkroviau, perėjau per nustatymus, viskas lyg veikia, stabiliai, liuks. Tik prie OS'o išvaizdos akis dar sunkiai pripranta :)

 4. O kaip su operatyvine atmintim? Neprašo daugiau? Prieš tai buvusioje versijoje visą laisvą atmintį sukišdavo į File Cache, pastoviai jos trūkdavo. Na, pas mane 4 GB ir plėsti jau neišeina.

 5. Na va jau naujoj OS X...patinka minimalistinis dizainas, labai patinka dock'e aktyvios programos, kad dabar pazymetos ryskiu juodu tasku, o ne kaip anksciau blankesniu baltu, reikedavo atidziau paziureti. Veikia normaliai ant 2014 air su 4gb, matysim kaip toliau. Dabar berasant dar vaikstau po meniu, tai atrodo, kad dizainas eina ne pirmyn su visokiais "bling bling" style, bet atgal, shriftas, pilka spalva primena sena OS :) Bet man tas tik labiau patinka.

 6. Super atnaujinimas, kolkas tik vieną smulkų bug'ą radau.

 7. A, tai ir pas mane taip. Galvojau pačio paveiksliuko tekstas išsibėgioja į visas puses :D Bet žinant kaip ilgai Apple tvarko tokius bugus, tai po metų gal ir ištaisys :) Nes ir retai, kuris taip užvardija tokio ilgumo pavadinimus :)

 8. Na kas liečia Yosemite, tai super atnaujinimas, tiek vizualiai, tiek funkcionalumu. Ypač patinka atnaujintas Spotlight. Tik vienas dalykas man nesuprantamas, tai Safari Frequently visited funkcija. Pagal viską turėtų sinchronizuotis su mano iPad, iPhone, bet kažkaip sunkiai tai vyksta, viena svetainė atsiranda ant visų įrenginių, kita svetainė tik ant iPad ir Mac, kažkokia bezabrazija su šita funkcija :) Gal su iOS 8.1 susitvarkys.

 9. Kažkaip keistai susiinstaliavo nauja operacinė. Vienam kompe lygtai procesas praėjo sklandžiai, tik perkrovus pakibo (neveikė nei pelės kursorius, nei klaviatūra). Dar kartą perkrovus, problemų neliko.

  Į kitą kompą suinstaliavus, kompas pats nusprendė, kad man reikalinga rusiška versija. Nustatymuose rusų kalbą ištryniau ir dar kartą perkroviau. Atsirado anglų kalba, tik kai kurios ikonėlės turi rusiškus pavadinimus. Gal turite idėjų kaip tos mišrainės atsikratyti?

 10. Na va, pirmą kart gyvenime gavau kernel panic ir smigo Mac. Tikiuosi čia ne dėl hardware problemų.

Parašykite komentarą

Į viršų