iOS įrenginių savininkai neskuba diegti iOS 8

Temos: iOS, Statistika

Nuo tada kai Android tapo tikru iOS konkurentu, Apple didžiuojasi, kad jos vartotojai daug greičiau įdiegia naujesnes operacinių sistemų versijas.

Nieko jau nebestebina faktas, kad Apple iOS įrenginių vartotojai sutriuškina savo konkurentus - Android vartotojus, iOS įrenginiuose įdiegdami naujausias versijas daug greičiau nei tai daro Google stovyklos kareiviai. Tai leidžia Apple didžiulis gerokai mažesne įrenginiuose įdiegtų OS versijų fragmentacija. Tiesa pasakius, pernai metais iOS 7 diegimo tempai buvo stebinantys net ir pagal Apple standartus. iPhone ir iPad vartotojai taip troško greičiau išbandyti naujas iOS 7 funkcijas, kad pasiųsdami atnaujinimo užklausų laviną net privertė suklupti Apple serverius.

Mixpanel duomenimis, iOS 7 įsisavinimas per pirmas 48 valandas pasiekė beveik 40% lygį. Lygį, prie kurio naujausia Google Android operacinės sistemos versija KitKat net nepriartėjo ir praėjus beveik metams po jos debiuto.

Tačiau šiais metais, Apple mobilių įrenginių vartotojai į savo iOS įrenginius naują versiją įdiegti skuba ne taip aktyviai. Nežiūrint to, kad iOS 8 naujų funkcijų turi daugiau nei iOS 7, tik 35% iOS įrenginių vartotojų savo iPhone, iPad ir iPod touch įdiegė naujausią iOS 8 versiją. Pernai metais, praėjus tokiam pačiam laiko tarpui nuo naujos iOS versijos paskelbimo, naujos operacinės sistemos įsisavinimas mobiliuose Apple įrenginiuose buvo dvigubai didesnis.

Panašu, kad dizaino pasikeitimai vartotojus vilioja daug labiau nei naujos funkcijos ir galimybės. Nemažą vaidmenį atnaujinimų „stabdžių įjungime“, reikia manyti, turėjo ir tas faktas, kad naujojoje iOS 8 versijoje buvo gana nemažai klaidų.

iOS įrenginių savininkai neskuba diegti iOS 8 | Statista
Grafikas: Statista

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 16 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Buvau vienas is tu kvaileliu kuris paskubejo atnaujinti iOS 8
    Dabar turi kenteti su visokiais lagais ir bugais.

  2. Ne tas žodis neskubu, - net neketinu. Nematai jokio reikalo i iPad 3 ir į iPhone 4s dėt ios versiją kuri sukurta per pus daugiau galios turintiems jau 2 kartomis naujesniems įrenginiams. Po metų žadu atsinaujinti abu irenginius į tai kas bus naujausia (matomai 6s ir naujausia iPad) - tada taip. Pastebėjau jau ir pasimokiau su teanzicija iš ios6 į ios7. Kaip ten apple nesuoktų saldžiai - geriausia vekia tas ios su kuriuo buvo įrenginys pirktas, plius viena versija į priekį. Jei dar plius viena (ios8 su ipad3 ir iphone 4s butent taip ir yra) - mazochizmas ir laginimas, galit bandyt irodinet kiek tik norit, neitikinsit, pasimokiau jau ilgam dabar.

  3. Lagina dar ir sendiena ipadas3 tai ziaurei facebook'as ir kitos programos reikia išjungti ir vėl įjunkit nu bet ir mano iponas 5 s tai pat užlaužta.ziauru

    • Facebook - ne rodiklis. Tai siaubingai prastai parašyta aplikacija. Ten jie arba iOS programuotojus laiko netikusius, arba anie nespėja adaptuoti pačios Facebook sistemos pakeitimų, tad apie aplikacijos darbo optimizavimą jiems nėra kada net pagalvoti. Blogiau už Facebook tiriausiai tik WordPress aplikacija optimizuota.

  4. Nebeisivaizduoju ką daryt su iPadu 5-tu,wi-fi šokinėja nieko atidaryt nebeimanoma,naršyklės striginėja.Bandžiau ir restorint ir restartint,ką tik nedariau niekas nepadeda.Laukiu spalio 20,kai naują ipada išleis,gal kokius pataisymus išleis planšetems......

  5. Klausimas: man baigesi sutartis su Omnitel ir parasiau prasyma kad atrakintu, t.y. atrištu. Dabar pas mane ios 7, jie sake atsius kazkoki koda ir reikes padaryti restore per itunes. O po to restore, - ar tik neatsitiks taip, kad apsiupdatins i 8? Ar imanoma likti prie 7?

  6. Ot nesamone, tas teroras ir prievartinis atnaujinimas iš Apple pusės tai nebeimanomas darosi...

Parašykite komentarą

Į viršų