iOS 8 klaida: „Reset All Settings“ ištrina visus dokumentus esančius iCloud Drive

Tema: iCloud

Atrasta dar viena rimta iOS 8 klaida, dėl kurios galima prarasti visus iCloud Drive esančius iWork dokumentus.

iOS 8 vartotojai, kurie iCloud duomenis migravo į iCloud Drive ir dėl vienų ar kitų priežasčių savo iOS 8 įrenginiuose pasinaudojo „Reset All Settings“ funkcija, praneša, kad po šio jų veiksmo iWork dokumentai buvę iCloud Drive iš šios saugyklos buvo pašalinti.

iOS 8 Reset All Settings

Pasirenkant „Reset All Settings“ iOS įrenginyje pasirodantis informacinis langas teigia, kad visi įrenginio nustatymai bus grąžinti į numatytuosius, tačiau dokumentai ar media failai nebus ištrinti. Tai, kad pasirenkant šią funkciją iš iCloud Drive ištrinami iWork dokumentai yra rimta klaida.

Panašu, kad ši klaida paliečia tik Apple iWork (Pages, Numbers ir Keynote) dokumentus esančius iCloud Drive ir iCloud.com. Po „Reset All Settings“ alikto iOS įrenginyje, šie failai pašalinami iš iOS įrenginio, tada iš iCloud ir atitinkamai iš visų kompiuterių, kurie sinchronizuojami su šia paskyra.

Atrodo, kad ši klaida paveikia tik tuos, kas migravo iš iCloud į iCloud Drive.

iCloud.com, norint naudotis iWork aplikacijomis per naršyklę reikalauja migruoti į iCloud Drive

Apple paskelbusi iCloud Drive taip pat pradėjo riboti ir iWork aplikacijų naudojimą per naršyklę prisijungus prie iCloud.com ir rašo, kad norint naudotis Pages, Keynote ar Numbers aplikacijomis esančiomis iCloud.com, iCloud paskyra turi naudoti iCloud Drive - o lange pasirinkus „Not Now“ - vartotojas grąžinamas į pagrindinį iCloud.com langą.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O čia tai geras! Stipru:))

  2. Beje, ką tik Apple Software update pasiūlė atnaujinti iCloud for Windows (aš PC vartotojas) į v4. Jau laikas ar dar palaukti? :)

    • Čia, matyt, prieš porą savaičių išleistas atnaujinimas (rugsėjo 17 d.). Ar laikad priklauso nuo to kokios iOS versijos Apple mibiliuose įrenginiuose ir OS X versijos Mac'uose.
      Nežinau ar ši versija verčia ar tik leidžia naudoti iCloud Drive. Jei visi kiti Apple ekosistemoje esantys įrenginiai gali naudoti iCloud Drive - galima ir migruoti IMHO.

  3. Gali būti, kad čia tas poros savaičių senumo atnaujinimas. Buvo išlindęs Apple Software update langas, tik neturėjau laiko ir uždariau jį, neskaitęs. Aš naudoju tik iPhone5S, o kompiuteris Windows'inis, Mac'o neturiu, Apple dokumentų kūrimo programomis nesinaudoju, tai turbūt migruoti nėra jokios grėsmės.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų