Apple gali išleisti 27" iMac Retina dar šį rudenį

Tema: iMac

Internete pasirodo vis daugiau pranešimų, kad Apple gali šį rudenį, kartu su OS X 10.10 Yosemite išleisti ir 27″ iMac kompiuterius Retina ekranu.

Remiantis šaltiniu susijusiu su Apple teigiama, kad Apple savo sekančio renginio metu, kuriame turėtų būti duotas startas OS X 10.10 Yosemite operacinei sistemai, planuoja pristatyti ir naują iMac turintį Retina ekraną. Šio šaltinio teigimu, naujojo 27″ iMac ekrano skiriamoji geba bus tokia, kokią jau anksčiau, prieš porą mėnesių „krapštukai“ aptiko OS X Yosemite beta kode - 5120x2280 (dabartinių 27″ iMac kompiuterių ekranų skiriamoji geba 2560x1440). Kitų šaltinių teigimu, 27″ iMac Retina ekrano skiriamoji geba gali būti 6400 x 3600, 5760×3240 ir 4096×2304 (šios skiriamosios gebos taip pat yra OS X Yosemite kode).

Sakoma, kad naujojo iMac Retina išorė išliks nepakitusi, jame nebus Type-C USB sąsajos, kuri anot gandonešių turėtų būti 12″ MacBook Air. Greičiausią procesorių turinčiame iMac Retina modelis, sakoma bus komplektuojamas su i7–4790K, kurio bazinis greitis 4.0GHz, o Broadwell procesoriai, greičiausiai, bus naudojami modeliuose pasirodysiančiuose sekančiais metais.

Naujuose iMac bus naudojamos AMD grafinės kortos, tokios pačios kaip 2013 metų Mac Pro. Dabartiniai iMac modeliai naudoja Nvidia grafines plokštes.

Sprendžiant iš gandų teigiančių, kad Apple ruošia iMovie ir Final Cut Pro atnaujinimus, kurie leis redaguoti 4K video medžiagą, šie gandai gali artimiausiu metu virsti realybe.

Reikia manyti, kad šie iMac kompiuteriai tik papildys dabar parduodamų iMac kompiuterių arsenalą, o ne juos pakeis.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Idomu kokia kaina bus. Turbut daugiau kainuos nei esami iMac modeliai :(

 2. senokai lauktas, na tikėtasi tokio...
  darom būsimos kainos totalizatorių?
  mano spėjimas, kad bazinis iMac 27" Retina kainuos 8 629 Lt.

  prizą atspėjusiam tiksliausiai įsiteiks pats laimingasis :))

 3. Kokia kaina bebūtų, vistiek negrįšiu prie apple monitoriu kol jie bus blizgūs. Savo 30 coliu cinemą kuri puikiai tarnavo man 8 metus turėjau pakeisti i Dell vien tik dėl to, kad prie glamurinio thunderbolt dabartinio blizgeklio kai pasėdi 6-8 val kasdien tai nuo atspindziu ir blikų akys vargsta nerealiai, ko niekada nebuvo per 8 metų kasdieninę praktiką su matiniu senuoju apple cinema 30. :( gaila, kad apple numojo ranka i pro segmentą ir orientuojasi i mases ir i buką statistini namų vartotoją...

  • Aš taip pat naudoju ne Apple monitorius. Pro segmentui skirti Apple kompiuteriai ir nekomplektuojami su monitoriais. Nežinau kaip su Cinema Display, bet iMac nėra idealus variantas profesionaliam darbui, kuriame reikalinga didesnė spalvų erdvė (pvz. fotografija) nes jie neapima AdobeRGB spalvų gamos.
   Žemiau iMac spalvų aibė (pilkenis plotas Adobe RGB, spalvotas spalvos atvaizduojamos 27" iMac)
   ColorSync Utility: pilka spalva grafike Adobe RGB spalvų gama, spalvotai - spalvų, kurias geba atvaizduoti 2013 27″ iMac.
   Aš naudoju Nec. Žemiau mano Nec duomenys (pilka - spalvų gama, kurią geba atvaizduoti mano monitorius, spalvota erdvė - Adobe RGB). Jis geba atvaizduoja ~7% daugiau spalvų nei yra Adobe RGB gamoje.
   ColorSync Utility: pilka spalva grafike atvaizduota spalvų gama, kurią geba atvaizduoti NEC MultiSync PA271W, spalvotai pažymėta Adobe RGB spalvų gama.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų