iOS 8 jau „eteryje“

Tema: iOS

Kaip Apple ir žadėjo, šiandien oficialiai startavo iOS 8.

Apple savo naujausią iOS 8, Apple mobiliems renginiams skirtą operacinę sistemą padarė prieinamą visiems palaikomų iOS įrenginių vartotojams ir kiekvienas savo arsenale turintis iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5 ir iPhone 4s, iPad Air, iPad 4, iPad 3, iPad 2, Retina iPad mini, 1-os kartos iPad mini ir 5-os kartos iPod touch gali atnaujinti šių įrenginių operacinę sistemą į iOS 8.

• Apie tai į ką reikia atkreipti dėmesį diegiant ir konfigūruojant iOS 8 įrenginyje skaitykite: „Dėmesio Mac vartotojams atnaujinantiems savo iOS įrenginius į iOS 8“
• Apie tai kaip pasiruošti iOS 8 diegimui skaitykite straipsnyje: Kaip tinkamai pasiruošti iOS 8 diegimui

Jei atnaujinimas „oru“ yra per didelis ir netelpa iOS įrenginyje - pasinaudokite galimybe įdiegti iOS 8 per iTunes, tai leis sutaupyti laiko ir apsaugos nuo poreikio trinti nuotraukas, muziką ir t.t. iš įrenginio stengiantis atlaisvinti vietą atnaujinimui.

Visiems gero naudojimosi iOS 8 ir pasidalinkite savo įspūdžiais. Jei įdiegėte iOS 8 į iPhone 4S ar senesnius iPad parašykite kaip jie veikia su naująja iOS 8 versija, tai bus įdomu išgirsti turintiems senesnius iOS įrenginius ir dar vis susilaikantiems nuo atnaujinimo.

Žymos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 54 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Atsisiuntė jau man, preparing dabar, bet gal nebus serverių lūžinėjimo, nes dabar iškart nesiuntė, rašė update requested, tai turbūt tam tikras kiekis gali atsinaujinti ir eilės tvarka... :)

 2. IOS 8 GM negauna jokio update :)

 3. su ios8 beta versija kas turejo gali buti teikes daryti restore, nes aš kai isirases buvau ios7 beta ir isleiido normalu, man po poros dienu uzluzo beta irr nk daryt neleido. o jeigu aš jaipbreakines ios7, man leis irasyt ios8?

 4. Per Mac neranda, per iPhone iškart sugavo, bet rašo Update Requested. Kaip supratau, stoviu eilėj.

 5. man kazkode meta Unable to Check for Update, karin kur beda?

 6. Kolkas viskas čiki piki ant iPad air ir 5S ir LTE veikia :)

 7. Kol kas viskas veikia puikiai!!!!!

 8. apskritai, visi Apple servai luzta, nieko neimanoma daryti, iPhone turiu iena ant sito iCloud, noriu backup daryt, jis man sako, kad mano kitas iPhone iš sito backup daro restore, wtf galvoju :D

 9. Vienas Raimis atsiliepe su 4s kad veikia puikiai, bet matau jis tiesiog euforijoj ir vieno zmogaus atsiliepimas dar nieko nereiskia :) Reikia laukti kol dar 4sniku atsilieps :)

  • Ars Technika pratestavo su iOS 8 GM, nemanau kad yra esminių greičio skirtumų su galutine versija. Jie rašo, kad 4s veikia gerokai lėčiau ir, kad nauja klaviatūra mažame 4S ekrane nėra patogu naudotis.
   Ars Technika aplikacijų atidarymo laiko testų rezultatai:
   iPhone 4S iOS 7.1.2 ir iOS 8 GM
   iPhone 4s krovimosi laikas taip pat pailgėjo ~3 sekundėmis ir dabar trunka apie 40s.

 10. Atsirado government alers: Alert level- 2/3 ir AMBER Alerts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. gali buti, nes su JB net netikrina ar yra naujas softas, per settings :D

 12. Mano 4s, bet palauksiu rytojaus, gal sumažės eilė :)
  Šiaip galvojau, atsinaujinti į 6 iPhone, bet nuvylė dizainas... Teks laukti 7, arba kol nebenaujins mano senuko.

 13. Su 4s veikia puikiai. Atsinaujino be jokių strigimų.

 14. i5 per iMac atsinaujino kuo puikiausiai. Deja, debesų draivo neimsiu, nes nenoriu keist Snow Leo į tuos semitinius blūdijimus :) Nelabai pagaunu kaip sharinti find my iphone :/ Šiaip labai patenkintas family share. Seniai to laukiau.
  iPad Air nė velnio nesinaujina per iMac'ą. Siunčia duomenis ir galop išmeta, kad nėra ryšio. Bet tą patį daro nuo pat pirkimo. Oru puikiai pučiasi. Kažkokia nesąmonė.

 15. joooo, aš ir labai nusivyliau iPhone6 dizainu, tikrai nesiruosiu naujint savo telefono, nors jis ir bus pagyvenes :) Nes nekenciu dideliu telefonu, o ten jau grynas samsungas :D man toks kaip iPhone 5/5s yra geriausias, mazas, greitas, patogus ir t.t.

 16. nu zinokit iOS8 reikalauja daugiau resursu nei iOS7.. Ant penktuko jauciasi :)

 17. O man ant ipad 2 atrodo pagreitėjęs darbas.Aišku maigiau dar tik 10 min,bet pirmas pastebėjimas,kad nėra spotlight lago pirmą kart paleidus po atrakinimo.

 18. Su iphone 5s viskas veikia, kartais gaunant naujus laiskus veluoja garsas. Baterijos laikas sutrumpejo... Pagrindine naujove tik ta, kad yr familly sharingas. Visi kiti atnaujinimai tik akiu dumimas.

  Su iphone 5 tas pats, baterijos laikas sutrumpejo.

  Plius IOS 8 nebegalima naudoti 2g, esi priverstas naudotis 3g. Ne visur rysys bus tobulas, 1 ar 2 padalos ir vis nepersijungia i 2g.

  Grybauja tas Apple... su savo tokiais nuostabiais update skirtiems iphone 6 ir 6 plus. Visi kiti pirkit naujus iphone, seni jau paseno :)

  • Mail aplikacijoje yra visai neblogų patobulinimų. Pvz. laiškų sąraše swipinimas, galimybė nurodyti kad praneštų kai kas nors atsakys į siunčiamą laišką, patobulintas darbas su draftais ir t.t. taip pat ir messages, galimybė siųsti balso žinutę, kartais gerai kai nenori Siri diktuoti angliškai, o rašyti neturi galimybės ir t.t.
   Bet čia matyt kiekvienas naudingumą randa pagal tai ką naudoja...

 19. Na as bandau izvelgti patobulinimus paprastam vartotojui, su minimaliais telefono naudojimais. ( jie tikrai nenaudoja Siri )

  Kiek kazin zmoniu pas mus naudoja ta Siri kai jis kalba svetima kalba. Ir siaip manau email patobulinimai tikrai nekonpensuoja padidejusio baterijos eikvojimo :)

 20. Siaip Apple keista forma bruka naujuosius telefonus. Isleidzia naujus iphone 6, su nauju ios 8. Tada duoda seniems telefonams update. Senus nustekena, kad i virsu iskelti naujuosius. Neiskente perka naujus, o daugiau kantrybes turintis lieka su senais ir bando ieskoti fix. Tada po kurio laiko apple isleidzia battery improva, ir vel visi garbina apple :D

 21. Na po dienos naudojimo, tai su 5S problemų kaip ir nėra, pora GUI glitch'ų, baterija atlaikė normaliai, performance irgi stabiliai. Na bet su iPad air, tai tragedija, trūkčioja, stabdo, gana daug GUI glitch'ų. Tikiuosi ilgai netemps, kad ištaisyt tuos bug'us

 22. Pasirodo, kad handoff veikia ant iOS 8 tarp iPad ir iPhone. Galvojau, kad veiks tik kai Yosemite pasirodys :)

 23. Po atnaujinimo negaliu įjungti Personal Hotspot, piktogramos iš vis nėra įprastoje vietoje, Cellular Data settinguose ties Personal Hotspot tuščia. Ar aš čia ką turiu įrašyti, ar kreiptis į operatorių?

 24. Na va, aptikau pirma rimtą bug'ą, jei prisijungs įrenginys prie 5Ghz WiFi, tai neveiks internetas.

 25. Neprisisega nuotraukos per iPad ar iPhone tam tikrose svetainėse, kaip pvz: http://www.inbox.lt

 26. Prasidirbus penktukui ir pora kart perkrovus po atnaujinimo jis veikia visai neblogai, tiesa megsta uzlagint einant i "task manager" pamorsau kaip jis vadinasi, t.y. ilgiau krauna iki jo ir kai paspaudi ant pasirinktos programele ilgiau krauna kol ja atidaro, bet cia gal tik mano vieno problema, nes as niekad neisjungineju programeliu ir pas mane visad visos paliktos atminti :)

Parašykite komentarą

Į viršų