Revolut pradėjo veikti su Apple Pay [atnaujinta]

Tema: Apple Pay

Revolut - Apple Pay

„Revolut“ birželio 26 dieną paskelbė, kad oficialiai palaiko „Apple Pay“ paslaugą Lietuvoje, tad žemiau aprašytos gudrybės nebereikalingos.

„Revolut“ pradėjo siuntinėti pranešimus su „Apple Pay“ susiejusiems, ne tų šalių, kuriose ši paslauga oficialiai kompanijos palaikoma, naudotojams. Greičiausiai tai automatinė procedūra ir kortelė „Apple Pay“ paslaugoje deaktyvuojama tiems, kas „Revolut“ paskyroje yra nurodęs adresą Lietuvoje. „Revolut“ paskyroje pakeitus adresą į tos šalies, kurioje oficialiai palaikoma ši paslauga (FR, UK), kortelę vėl galima pridėti prie „Apple Pay“.

Revolut prie Apple Pay pridėtas korteles korteles, kurių naudotojai nurodę adresą šalyse, kuriose ši paslauga nepalaikoma, pašalina iš Apple Pay.

Nors nemačiau jokių oficialių pranešimų, tačiau panašu, kad „Apple Pay“ paslaugą pradėjo tiekti „Revolut“, kuri veikia ir su Lietuvos adresu kortelės naudotojo paskyroje.

Be didesnių fanfarų ir triukšmo (kol kas), panašu, kad po daugiau nei dviejų metų žadėjimo, „Revolut“ pradėjo tiekti „Apple Pay“ paslaugą.

Kadangi dar neturėjau pakankamai laiko ištyrinėti šią naujieną, parašysiu kaip kortelę prie savo „Apple Pay“ pridėjau aš. Mano adresas „Revolut“ paskyroje nurodytas lietuviškas ir jo aš nekeičiau.

 1. Įdiekite naujausią, 5.49 ar naujesnią „Revolut“ aplikacijos versiją. Nežinau ar šis punktas būtinas, bet panašu jog būtent su šia versija atsirado galimybė susieti „Revolut“ kortelę prie „Apple Pay“.
 2. Pas mane telefone nustatytas regionas Prancūzija, tad jei pas Jus Lietuva, ir nematote Wallet aplikacijoje galimybės pridėti kortelės prie „Apple Pay“, matyt, „iPhone“, o jei „Apple Pay“ paslauga norite naudotis „Apple Watch“ tai ir laikrodyje reikėtų pasikeisti į Prancūzijos ar Jungtinės Karalystės.
  Po tam tikrų „Revolut“ pakeitimų, reikia ir „Revolut“ paskyroje nurodyti realų, tos šalies,kurios regioną nustatėte „iPhone“, pvz. UK ar FR adresą.
 3. Pakeitę regioną ir adresą „Revolut“ paskytoje, atidarykite Wallet aplikaciją ir spauskite ant + piktogramos dešiniame viršutiniame aplikacijos lango kampe;
 4. Patalpinkite kortelę specialiame ekranėlyje „iPhone“ arba galite suvesti kortelės duomenis rankiniu būdu;
 5. Patikrinkite ar duomenys teisingi;
 6. Vykdykite tolimesnius nurodymus;
 7. Jei reikės įveskite gautą patikros kodą;

Gero naudojimo.

Monese ir Revolut kortelės pridėtos prie Apple Pay paslaugos.

Pastaba: panašu, kad kai kurie „Revolut“ naudotojai, kurių kortelės sąskaitos regionas yra Lietuva negali pridėti kortelės prie „Apple Pay“. Patikrinti su kokia šalimi susieta Jūsų kortelė galite, binlist.net svetainėje įvedę pirmus 8 kortelės numerius.
Taip pat, panašu, jog:
• virtualių „Revolut“ kortelių savininkams (neturintiems fizinės kortelės) bei tiems, kieno kortelės regionas Šveicarija bei kortelės tipas yra „Unembossed Prepaid Student“, o ne „Standard Prepaid“ — negali kortelės susieti su „Apple Pay“ paslauga;
• su problemomis susiejant „Revolut“ kortelę su „Apple Pay“ susiduria kai kurie kortelės naudotojai, kurių kortelė nėra vardinė (ant jos nėra išspaustas kortelės naudotojo vardas ir pavardė.
Jei kortelė vardinė, ne studentiška ir jos sąskaita yra GB, tačiau vis tiek ją bandant susieti su „Apple Pay“ siūlo kreiptis į banką — savo „Revolut“ paskyroje pakeiskite adresą į Prancūzijos ar Jungtinės Karalystės ir nustatę atitinkamą regioną „iPhone“ ir jei turite „Apple Watch“ pabandykite vėl pridėti kortelę. Nepriklausomai nuo to pavyko pridėti ar nepavyko, užbaigę bandymus grąžinkite „Revolut“ paskyroje tikrą adresą, nes tuo adresu jums bus siunčiama nauja kortelė kai turimos galiojimas baigsis.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 109 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Džiugi naujiena.

 2. Na super, tikrai ilgai laukiau, nes atlyginimą gaudavau į Revolut, o norint naudotis Apple Pay tekdavo persivesti į N26.

 3. Mano iPhone neleidžia pakeisti regiono į Prancūziją. Priėjus vietą kur reikia suvesti kreditinės kortelės nr., ir pasirinkus ar suvesti kortelę, ar NONE visais atvejais sako "Your card type is not supported by this Store. Please make the necessary corrections." Čia vertimas iš prancūzų k.

 4. kažkodėl man nepavyko, pasiūlė kreiptis į paslaugos teikėją. Gal nevisoms kortelėms galioja.

 5. Tikriausiai dabar kas turi Monese,neverta atsidarinėti Revolut sąskaitos del Apple pay? Ar yra kokių pranašumų pas Revoluta,ko neturi Monese? Būtu įdomu sužinoti🙂

  • Man atrodo lyginant Revolut (standard) ir Monese (Starter): pas Revolut nemokamas išgryninimas iki 200€ per mėnesį (Monese 1€ už kiekvieną išgryninimą); Pas Revolut patogiau su valiutos keitimu nemokamai iki 6000€ per mėn, (Pas Monese 2%, minimum 2€). Monese kortelę papildyti (greitu pavedimu) galima maks. 2x per dieną/5x per savaitę/10x per mėnesį ir dienos papildymo suma negali būti didesnė nei 300€, savaitės ir mėnesio 600€. Revolut riboja pavedimų skaičių, bet man atrodo jis gana didelis: negali atlikti daugiau nei 15 pervedimų per 24 valandas ir daugiau nei 80 pervedimų per 7 dienas. Viršijus 5000£ pavedimų ribą per mėnesį imamas 0,5% mokestis.Man atrodo Revolut limitai gerokai didesni, bet čia reikia patyrinėti detaliau. Atsakymus į daugelį klausimų susijusių su Revolut rasite čia.

   • Na,Revolutas gal ir daugiau pranašumų turi,bet mano poreikiams su Apple pay,pilnai užtenka ir Monese limitų🙂 ir kaip matau,tai su Revolut,kažkaip nelabai sklandžiai čia chebrai sekasi su tuo pridėjimu prie wallet...
    Ačiū dar karta už info.

    • Su ta sėkme čia labai įvairiai. Matyt ir pati Revolut dar tik reguliuoja ribotuvus ir keičia žaidimo taisykles. Taip pat ir iPhone naudotojai, kurie dažnai save pozicionuoja kaip puikiai viską išmanančius, nelabai skiria Apple Pay nuo App Sore ar Apple ID, regiono nuo kalbos, o ir kortelės gana skirtingos pas daug ką: vardinės/nevardinės, paprastos/studentų, UK/LT, autorizuotos dokumentu/neautorizuotos, Mastercard/Visa, virtualios/nevirtualios, paprastos/metal ir viso šito miksas. Jau nekalbant apie tokius, kurie perskaitę tik straipsnio pavadinimą pradeda bandyti pridėti kortelę prie Apple Pay ir nepavykus, vieni su priekaištais man, kiti su klausimais (į kuriuos atsakymai parašyti straipsnyje) tuojau pat bombarduoja mane.
     Tikiu, kad kai kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių nepavyksta susieti Revolut su Apple Pay, tačiau daugumai turėtų pavykti, nebent Revolut įjungs labai griežtus kontrolinius apribojimus.
     Gero naudojimo. :)

 6. sąskaitos valiuta €

 7. panašu jog regionas GB, kaip tai galima sužinoti?

 8. Pasikeičiau telefone regioną į France, kortelės sąskaitos regionas GB, bet vistiek neprideda kortelės - siūlo kreiptis į paslaugos teikėją, kaip ir Sigitui.

 9. man neleidžia irgi pridėti. Nors kortelė rodo, kad yra UK, bet bandant pridėti rašo kreiptis į banką. Bandžiau tris regionus. Niekas nepadeda.

 10. Mano atveju ta pati situacija kaip ir "K" vartotojo. Kortelės regionas GB, standart prepaid, bet pridėti prie Apple pay neduoda.

 11. Taip regionas GB, kortelė ne studentiška. Bet deja neleidžia pridėti.

 12. Panašu, kad čia dar kažkas kliūna, nes pas mane, kaip ir pas Sigitą- kortelė ne studentiška, regionas GB, kortelė vardinė, bet vistiek neprideda.

 13. Nors kortelės regionas rašo, kad UK pagal duotą svetainę, bet IBAN LT, gal dėl to nepavyksta pridėti?

 14. Visko gali būti - IBAN LT

 15. Pas mane IBAN Lietuviskas. Pasikeiciau telefone ir apple watch regionus i UK. Kortele vardine. Nepridejo su pranesimu kreiptis i korteles tiekeja, kol nepakeiciau Revolut programeleje adreso i UK. Viskas tada suveike. ;)

 16. Reikia, kad Revolut programėlėje profilio informacijoje adresas atitiktų iphone pasirinktą regioną. Prancūzijos atveju reikia prancūziško adreso ir tada veikia :)

 17. Pridėjau sklandžiai - kortelė ne vardinė, regioną pridėjimo metu buvau pakeitęs į Vokietijos. Ačiū už naujieną. Linksmas sutapimas - vos vakar gavau Monese kortelę, kurią užsisakiau tik dėl Apple Pay, o šiandien jau ir Revolut'as veikia, kurį turėjau jau seniai :)

 18. Pakeitus adresą į prancūzišką, leidžia nueiti vienu žingsniu toliau-išmeta "terms", spaudi "agree", o toliau vėl išmeta lentelę, kad kortelės pridėti negalima.

 19. Pakeitus Revolut adresą iš LT į UK, Apple pay aktyvavosi, bet Revolut ACC užblokavo :(

 20. Revolut IBAN LT, adresas - lietuviškas. Pakeičiau regioną į Ireland ir viskas suveikė.

 21. nieko nesigavo revolut ublokavo visai

 22. Gal tinka tik mastecard?

 23. Klaidinantis straipsnis. Nes niekas čia neveikia. Su lietuvos regionų net nėra galimybės pridėti korteles. O su prancūzijos meta klaida. Fake

 24. Supratau, reikės pabandyti, o tai paskutinis pabandęs būsiu :) Revolut applikaciją tik vakar instaliavau, nors jau gal 3 metai turiu vardinę kortelę ir nė karto nesinaudojau. Tai biški pasikeitė: paprašė nuskenuoti pasą, paskui savo asmenukę padaryti ir dabar laukiu tapatybės patvirtinimo.

  Ten aplikacijoj matau, kad angliškas IBAN (GB70 REVO XXX ir t.t.). Nebus problemų man? kai tapatybę patvirtins, tada tiesiog anglišką namų adresą parašyti profilio nustatymuose, ir paskui telefone regioną pakeisti ir tada per wallet bandyti pridėti.

  Ar čia jau apskritai per sena vardinė kortelė ir kaip tikra angliška sąskaita.. nes seniai registravausi ją.

  Kad eurų ten turėti, spėju, kad tiesiog iš savo asmeninės kokios swedbanko pervesti į tą sąskaitą, kuri ant kortelės yra ir viskas?

  • Jei ji (kortelė) dar galioja, sutvarkę reikalus jos su tikru adresu — pakeikite telfone regioną į UK ir kortelės paskyroje nurodykite UK adresą (realų gyvenamą, o ne kokios parduotuvės ar viešbučio) su visais indeksais ir t.t. Pabandykite pridėti.
   Kortelę papildyti galite pavedimu arba momentiniu papildymu. Pavedimo gali tekti laukti kelias dienas, o momentinis per kelias sekundes patenka į sąskaitą.

 25. sveiki,

  Turbūt klaidą padariau, kad atstaciau regiona i lietvos kai pridejau kortele. Nes tada Revolution neleido atsiskaityt, o siahndien gavau notification, bet parase kan kortele is apple wallet pasalina jie. turbut kalbejo apie susiejima, mes paciame appse kortele yra.

  • Taip, „Revolut“, panašu, paleido automatinę filtravimo procedūrą ir visi kas jų kortelę susiejo su „Apple Pay“ ir (spėju) nurodęs adresą „Revolut“ paskyroje ne tos šalies, kurioje kompanija šią paslaugą palaiko — kortelė „Apple Pay“ paslaugai deaktyvuojama, visas kitas kortelės funkcionalumas išlieka nepakitęs. Palaukite porą dienų, gal viskas bus paprasčiau…

 26. Sveiki. Pavyko pridėti nevardinę UK revolut kortelę būtent taip kaip nurodyta šiame straipsnyje, t.y. pakeitus adresą, regioną, o veliau Revolut pofilyje atstatyti LT adresą. Viskas veikė. Ką tik gavau pranešimą apie tai, kad iš mano Wallet yra pašalinta revolut kortele, kadangi mano, t.y LT regione dar nėra palaikomas "Apple pay". Manau, kad viskas dėl to, kad Revolut accounte yra įrašytas Lietuviškas adresas. Ar dar kažkas su tokia problema susidūrė?

 27. Mokejau 299€ Lietuvoje su “Monese” aw 😅

 28. Vienas iš nedaugelio turbūt būsiu, kuris lauks oficialaus apple pay.

 29. O kai pvz nori atsiskaityti maximoj ar kur kitur prie kasos, reikia pasakyt kad atsiskaitysiu kortele ir priglaust, ar galima iš kart? nes aparate visada dega tas bekontakčio atsiskaitymo ženklas tik kai pasakai, užsidega užrašas įdėkite kortelę.

 30. Šiandien pirkau knygą „Panoramos“ prekybos centre įsikūrusiame „Pegaso“ knygyne. Atsiskaityti norėjau laikrodžiu. Pridedu — jokios reakcijos. Pridedu telefoną — jokios reakcijos. Bekontakčio atsiskaitymo ženkliukas dega, iš vaizdo aparatas kaip aparatas, toks pats kaip ir pas kitus prekeivius. Pridedu kortelę — viskas OK. Taip ir nesupratęs likau kame ten replės…

 31. Išmėginau kelis regionus, adresų keitimus, kortelė vardinė. Toliausiai iki terms nueina. No luck. :|

 32. Tai daug perskaičiau ir jei teisingai suprantu reziume toks - turėtų vetikti su tam tikromis kortelėmis (vardinės, GB ir t.t.), bet nelabai supratau darbar dėl tų pranešimų dėl šalies - kaip yra? Ar turi tiek ragelio regionas tiek revolut account'o regionas būti foreign - ar vis tik galima po to atstatyti į LT? Ar tik ragelį galima atstatyti, o account turi likti foreign?

 33. Vardinė nestudentiška kortelė su GB sąskaita, telefono regionas (ne kalba) – Prancūzija. Revolut adresas – gyvenamasis namas Paryžiuje. Wallet app meta 'Your Issuer Does Not Yet Offer Support for This Card“. Gal yra minčių? Bandžiau daug kartų, bet rezultatas tas pats.

  Ačiū.

 34. Jau sėkmingai leidžia pridėti Revolut kortelę prie Apple Pay.

 35. LT regione jau veikia!

 36. Revolut be jokiu problemų prisededa prie Apple Pay net esant Lietuvos regionui.

 37. Pavyko tiesiai per appsą - Cards>Add to wallet.

  Visi nustatymai, tiek telefono, tiek appso - LT.

  P.S. Jau buvo pridėta Monese kortelė - tai nežinau ar tai turėjo įtakos.

 38. Tai kad ši VISA oficialiai paskelbė jog igalina apple pay Europoje, iskaitant ir Lietuva, tai veikia be problemu revolut, ir su LT regionu praeina. Tik man neisejo seb banko korteles prideti.

 39. Man neprideda mano Revolut prie Wallet... Sumirksi Apple pranešimas, kuris žaibiškai dingsta, bet neprideda. Pačiam Wallet, paspaudus + , Revolut nera. Ar gali būti, kad su iOS 10 neveikia.
  Nerandu tokios info. Revolut apsą atnaujinau šiandien.

 40. Pas mane IBAN GB. Adresas lietuviškas. Tel viskas lietuviškai. Tai klausimas, ar man viskas veiks normaliai? Naujos kortelės neduoda pasidaryti nemokamai. Ir kaip naudotis? Tiesiog per SEB pvz pervesti į Revolut GB sąskaità kokius 100€ ir laukti kelias dienas, kol persimes? Tada jau galiu naudotis..

 41. Pora kartu atsiskaitinejau jau. Tai wow. Nerealus experience. Naudoju touch ID. Tai taip viskas greitai vyksta. Kartais senesnio amziaus pardavejos stebisi, kaip cia atsiskaitineju as su telefonu :D

 42. labas. buvo susieta kortelė su Apple Pay. dėl fraud'inio atsiskaitymo Revolut panaikino mano kortelę, bet dabar nebegaliu pridėti kitų kortelių. nei Metal, nei paprastos. pridedant kortelę pranešimas Revolut appse: the region setting for this device cannot be used with apple pay.
  visi regionai: iphone, revolute - Lithuania.
  gal turite kokių idėjų, ką daryti, kaip apeiti?
  dėkui.

Parašykite komentarą

Į viršų