Apple atšaukė savo iOS 8.0.1 atnaujinimą

Išleidusi savo naujausios iOS 8 operacinės sistemos atnaujinimą iOS 8.0.1, Apple jį po valandos atšaukė. Ką daryti jei jau atnaujinote savo iPhone 6 ar iPhone 6 Plus?

Šiandien Apple išleido savo naujausios mobiliems įrenginiams skirtos operacinės sistemos atnaujinimo iOS 8.0.1 versiją, tačiau jau po valandos jį atšaukė, nes pasipylė atnaujinusių savo įrenginius iPhone 6 ir iPhone 6 Plus vartotojų skundai (senesnių kartų iPhone 4S, iPhone 5/5C/5s ar iPad vartotojai apie problemas nepraneša).

Apple atstovas sakė, kad kompanija tiria šių problemų priežastis stengdamiesi nustatyti kodėl kai kurių iPhone 6 ir iPhone 6 Plus telefonų vartotojai liko be ryšio ir jiems neveikia Touch ID.

Jei kartais atnaujinote savo iPhone 6 į iOS 8.0.1 - yra paprastas būdas, nors ir ne pats maloniausias grįžti prie veikiančios įrenginio versijos.

Jei naudojate iPhone 6 ar iPhone 6 Plus (kitų iPhone modelių vartotojai apie problemas nepraneša):

Atlikus šiuos veiksmus telefone neveiks Health aplikacija, tačiau ši problema bus ištaisyta iOS 8.0.2 atnaujinime

Vėliau Apple šį būdą patvirtino ir savo palaikymo informacijos svetainėje support.apple.com/kb/HT6487.

Toks jausmas, kad konkurentai Apple kompanijoje įkišo savo piktąjį agentą, kurio tikslas yra visaip kenkti iPhone gamintojos reputacijai.

Man atrodo šis iOS atnaujinimo atšaukimas yra pirmasis atvejis iOS istorijoje.

Ilgai neteko laukti kol atsirado ir su šiuo incidentu susijusi dainelė. Kaip ten bebūtų Apple vartotojai kūrybingi žmonės.

Trumpam šmėstelėjusiame iOS 8.0.1 atnaujinime buvo rašoma:

This release contains improvements and bug fixes, including: • Fixes a bug so HealthKit apps can now be made available on the App Store • Addresses an issue where 3rd party keyboards could become deselected when a user enters their passcode • Fixes an issue that prevented some apps from accessing photos from the Photo Library • Improves the reliability of the Reachability feature on iPhone 6 and iPhone 6 Plus • Fixes an issue that could cause unexpected cellular data usage when receiving SMS/MMS messages • Better support of Ask To Buy for Family Sharing for In-App Purchases • Fixes an issue where ringtones were sometimes not restored from iCloud backups • Fixes a bug that prevented uploading photos and videos from Safari For information on the security content of this update, please visit this website: support.apple.com/kb/HT1222

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 11 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Per visa istorija turbut nebuvo dar tokiais os su tiek daug klaidu ir blogai veikiancia os.

  2. Spėjau atsinaujint iPad air ir 5S, viskas tvarkoje, bet vis dar neištaisė erzinančių bugų, kaip pvz: Safaryje share meniu perrikiavus funkcijas kaip copy, save to bookmark ir t.t., po Safari aplikacijos uždarymo gryžta į default rikiuotę. Taipogi ir copy funkcija neveikia per share meniu.
    O iPad air turbūt parduosiu velniop, užkniso pastovūs trūkčiojimai po kiekvieno didesnio update, Safari ir aplikacijų reloadinimas...šūda mala konkrečiai su tuo iOS ant iPad.

    P.S.5S ir iPad buvo restorinami as new...

  3. Visada būdavau pirmose atnaujinimo eilėse. Bet dabar skaitant įvairius atsiliepimus (ypač 4S). Ir po šio straipsnio darosi baisu naujintis! :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų