Kinijos telekomas „nutekino“ iPhone 6 detales

Tema: iPhone 6

Su iPhone 6 susijusias detales vargu ar galima pavadinti geriausiai Apple išsaugota paslaptimi, nes įvairaus tipo žinutės plūsta į internetą iš pačių įvairiausių šaltinių.

Tenka pripažinti faktą, kad Kupertino kompanija nebėra tokia paslaptinga ar nesugeba išsaugoti savo paslapčių, tačiau vis tiek nuostabą kelia tai, kad kai kurios Apple dar nepaskelbtų produktų detalės mus pasiekia iš gana oficialių šaltinių.

Kinijos telekomo paskelbtas iPhone 6 paveikliukas

Kinijos telekomas - vienas didžiausių Apple partnerių pasaulyje, savo oficialioje Weibo paskyroje ėmė ir paskelbė iPhone 6. Tiesa, ta žinutė greitai buvo iš svetainės pašalinta ar tai pačiam Kinijos telekomui suvokus ką padarė ar tai Apple pirštu dūrus į vieną iš kontrakto punktų. Kaip ten bebūtų, ši žinutė nors tik trumpą laiką buvusi oficialia jau spėjo pasklisti po interneto platybes.

Nors Kinijos telekomo žinutė pateikė ir nedaug duomenų, tačiau iš jos galima spręsti, kad iPhone 6 bus išleistas trijų spalvų. Telefoną bus galima įsigyti nepririštą (Kinijos telekomas iki šiol prekiavo tik pririštais prie savo tinklo iPhone aparatais). Naujos kartos iPhone 6 palaikysTDD-LTE, FDD-LTE, WCDMA, CDMA2000, GSM, 3G ir CDMA1X.

Oficialiai Apple iPhone 6 turėtų paskelbti rugsėjo 9 dieną ir liko tik porą savaičių iki visas su šiuo telefonu susijusias detales sužinosime iš oficialių šaltinių.

Jei tikėti gandais, kad iPhone 6 bus plonesnis už savo pirmtakus, o Kinijos telekomo paskelbtoje nuotraukoje yra tikrasis iPhone 6 dizainas su ne tik apvaliais kampais bet ir suapvalintomis briaunomis - man atrodo šį telefoną paimti nuo stalo gali būti ne pats paprasčiausias uždavinys ir norint atsiliepti gali tekti tempti jį iki stalo krašto.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Man nepatinka dizainas, matot kur lock mygtukas? čia fake... Taigi Samsung užpatentavo savo mygtuko vietą...

    • Na man irgi visiškai nepatinka dizainas, ypač nugarėlės viršaus ir apačios kontūrai ar kaip čia pavadinus, 5S daug gražiau atrodo. O dėl mygtuko, tai logiška, jei bus šone, nes kai didelis telefonas, nebus patogu naudotis mygtuku viršuje, o dėl patentų, tai Samsung ir pats pažeidinėja kitų patentus ir dzin.

    • Tikėti šiuo Kinijos telekomo informacijos „nutekinimu“ aklai nėra prasmės. Įtarimą kelia tiek kai kurie dizaino elementai, tiek ir paveiksliuko kokybė. Kinijos telekomas ir anksčiau yra paleidęs „antis“, kurios visiškai nepasitvirtino, todėl šis straipsnis ir priskirtas rubrikai „gandai“.

  2. Man tai visai graziai atrodo, juo labiau kad plastikinis dizainas siuo metu man labiau prie sirdies nei su aliuminiu korpusu.

  3. Korpusas tai korpusas, bet pažiūrėkit kur Lock mygtukas, naudojau kelias dienas Samsung, nors aišku jo nekenčiu, ir man tas užrakinimas yra tragedija, nes esu kairiarankis, ir man labai nepatogus jis.. nusivilsiu, jei Apple padarys tokį..

  4. Priprasi ir po poros men. sakysi kad taip ir turejo butu :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų