Apple Maps pakeis Google Maps Find My iPhone iCloud paslaugoje

 Find My iPhone iCloud

Apple modernizuoja savo kompiuterinių debesų iCloud paslaugas papildydama jas naujomis, papildydama galimybių sąrašą ar didindama savo nepriklausomybę nuo kitų paslaugų tiekėjų.

Pastaruoju metu Apple daug dėmesio skiria iCloud paslaugų modernizavimui. Neseniai iPhone gamintoja pristatė dviejų pakopų autentikacijos galimybę iCloud (Lietuvoje ši galimybė neveikia), ne už kalnų ir „iCloud Drive“ paslaugos debiutas ir panašu, kad Apple planuoja atsisakyti Google Maps.

Dabartinėje iCloud beta testavimo aplinkoje, Find My iPhone paslaugos, kuriems dabar visiems vartotojams prieinamoje versijoje naudojami Google Maps žemėlapiai, Apple pakeitė į savo žemėlapius. Tai reiškia, kad kai ši paslauga išaugs „beta kelnaites“ jai daugiau nebus naudojami Google Maps ir šis žingsnis labai logiškas. Apple Maps daug „lengvesni“ lyginant su Google Maps. Vienos užklausos metu, lyginant Google Maps su Apple žemėlapiais, Google žemėlapiai persiunčia 4 megabaitus duomenų, tuo tarpu Apple vektoriniai žemėlapiai tik 400 kilobaitų.

iOS įrenginiams skirtos „Find My iPhone“ ir „Find My Friends“ aplikacijos nuo Google Maps išsivadavo dar 2012 metais.

Google Maps nėra bloga paslauga, jei nekreipti dėmesio į tai, kad ji lengvai gali tapti ir tampa programišių taikiniu. Wired neseniai papasakojo liūdną su Google Maps/Places susijusią istoriją, kai 2012 vienos Vakarų Virdžinijoje įsikūrusios kavinės savininkai niekaip negalėjo suprasti, kodėl jų verslas „eina į dugną“, kol galų gale suprato, kad šalimais esančios kavinės iniciatyva, Google Places buvo pakeistas nelaimėlių kavinės darbo laikas, nurodant, kad pastarieji nedirba šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais. Nestebina žinant, kad tai Google paslauga…

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Su apple maps dar liudniau, nagana to kad jie naudoja tomtom zemelapius kur navigacijai jos prastai kloja marsruta, bet dar ir susirasti ka nors apple zemelapiuose turi ideti dideles pastangas, kai gogles zemelapiuose tereikia mazdaug kazkoki pavadinima zinoti.
    Dar ilgai ilgai apple zemelapiai tures tobuleti....

  2. As ne ne apie Find My iPhone, as apie apple zemelapiu silpnas galimybes

Parašykite komentarą

Į viršų