Kaip žiūrėti Google Play video iOS įrenginyje

Jei esate nauji iOS naujokai dar neseniai vargę su Android plastmasiukais ar kastuvo dydžio telefonais, tikriausiai nežinojote, kad filmus, kuriuos įsigijote Google Play galite žiūrėti ir iOS įrenginyje.

Apple turi iTunes, Google turi Play ir atrodo, kad niekada šis dvejetas nesusitiks, ypač kai tai susiję su video failų dalinimusi skirtingose platformose. Tačiau tai nėra visiška tiesa. Jei turite įsigiję filmą ar serialą Google Play parduotuvėje, yra galimybė jį pažiūrėti ir iOS įrenginyje ir nereikia nei ko nors derinti ar jailbreakinti:

  • Atsisiųskite ir įdiekite target=“_blank” rel=“nofollow”>YouTube programėlę skirtą iOS jei tokios dar neturite.
  • Atidarykite YouTube programėlę ir prisijunkite su ta pačia Google/GMail paskyra, kurią naudojote pirkdami Google Play
  • Paspauskite ant Meniu mygtuko (viršutinis kairys kampas)
  • Paslinkite meniu punktus iki pamatysite Purchases tarp Whatch Later ir Capture (jei nesate pirke Google Play šio meniu punkto galite ir nerasti)
  • Paspauskite ant Purchases
  • Turėtumėte matyti visų įsigytų Google Play filmų ir serialų sąrašą

Viskas gana paprasta. Kur kas blogesnės naujienos persimetėliams iš Apple į Google stovyklą. Jei esate įsigiję failą Apple iTunes, nėra galimybės jo pažiūrėti Android įrenginyje.

Google dažnai siūlo nuolaidas ar net leidžia atsisiųsti video nemokamai, todėl galimybė tuos video pažiūrėti ir iOS įrenginyje „uždeda pliusiuką“ nevalgomų saldainių fabrikui.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų