Šiandien iPhone 7-neri

Steve Jobs paskelbdamas, kad iPhone yra revoliucinis produktas buvo teisus. iPhone savybių pagrindas tapo išmanaus telefono, mažo bet galingo kompiuterio esančio daugiau nei milijardo žmonių rankose, apibrėžimo atsiradimui.

Prieš septynerius metus, 2007 metų sausio 9 dieną, tuometinis Apple vadas ir veidas Steve Jobs užlipęs ant Mascone centro San Franciske scenos pasauliui pristatė iPhone.

„Šiandien ta diena, kurios aš laukiau du su puse metų“, - šiais žodžiais 2007 metų sausio 9 dieną Steve Jobs pradėjo savo iPhone pristatymą.

Laimingos kompanijos, kurios galėjo sukurti bent vieną tokį produktą - Apple jų sukūrė kelis. Taip pat kaip ir Macintosh pakeitė visą kompiuterių industriją ir iPod pakeitė muzikos industriją, iPhone sukūrė visai naują produktų klasę ir visi šie produktai (tame tarpe ir iki iPhone pradėtas kurti, bet vėliau pristatytas iPad) kartu pakėlė kokybės kartelę bei reikalavimus eilei produktų kategorijų.

„iPhone yra revoliucinis ir stebuklingas produktas penkiais metais lenkiantis bet kokį kitą mobilų telefoną“,- pranešime spaudai tada Apple rašė apie iPhone.

Nežiūrint to, kad iPhone buvo pristatytas sausio 9, prekiauti juo Apple pradėjo tik 2007 metų birželio 29 dieną. Pristatymo metu iPhone dar veikė nestabiliai ir likus porai dienų iki sausio 9 dienos pristatymo Steve vaikščiojo po sceną repetuodamas savo kalbą naudodamas savo iPhone prototipus nustatytus skirtingiems „planams B“, bet demonstracija praėjo puikiai, per sekančius 6 mėnesius Apple inžinieriai kritines klaidas pašalino iš sistemos.

Pasirodžius pirmajam iPhone per pirmus tris mėnesius jų buvo parduota beveik 1,4 milijono. Savo fiskalinių metų pabaigoje (2013 rugsėjo 29) Apple buvo pardavusi daugiau nei 150 milijonų iPhone kurių bendra vertė daugiau nei 90 milijonų JAV dolerių.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų