Eilėje EU šalių Apple pradėjo siūlyti įsigyti prekes išsimokėtinai be pabrangimo

Tema: Apple
Šiandien Apple, Eilėje EU šalių pradėjo siūlyti įsigyti prekes išsimokėtinai, sumą išmokant per 10 mėnesių be pabrangimo.

Šis pasiūlymas galioja iki 2014 metų sausio 10 dienos perkant prekes Internetu iš Apple svetainių, kai suma nėra mažesnė nei 449£ arba 400€.

Apple tokiu būdu, artėjant šventinių pirkimų metui, sumažinti finansinę naštą krentančią ant jos produktų pirkėjų pečių leidžiant už prekes išsimokėti dalimis, mokant po mažesnę sumą kas mėnesį.

Jei gyvenate ne Lietuvoje ir planuojate įsigyti Apple produktą - pasvarstykite ar tokia Apple suteikiama galimybė nebus jums parankesnė. Pavyzdžiui perkant Anglijos Internetinėje Apple parduotuvėje už 479£ kainuojantį iPad kas mėnesį (10-ties mėnesių bėgyje) reikėtų mokėti tik po 47£, o už 15" MacBook Pro Retina 2.6GHz Quad-core Intel Core i7, Turbo Boost iki 3.8GHz, 8GB RAM tik po 199£ dešimties mėnesių bėgyje.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tai kai kuriose salyse jau senai galima issimoketinai pasiimti Apple produktus be pabrangimo net iki 20 men. Zinoma ne is pacios apple, bet is ju atstovu :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų