Nauji nevalgomi saldumynai KitKat vardu

Temos: Android, Google

Vienas didžiausių nevalgomų saldumynų fabrikų, savo naujoje produktų serijoje, naudosis KitKat vardu. Gerai, kad Google saldumynų fabriko produkcija nevalgoma, priešingu atveju, dėl jos galimos žalos sveikatai, ji turėtų būti pardavinėjama nuodų skyriuje, o tikruosius KitKat saldumynus, stengiantis išvengti painiavos, būtų draudžiami įvežti į šalį.

Google Android padalinio vadas Sundar Pichai paskelbė, kad peržengta 1 milijardo įrenginių su Android operacine sistema aktyvacijų riba. Android užima lyderiaujančias pozicijas tarp mobilių telefonų operacinių sistemų ir trys iš keturių išmaniųjų telefonų „sukasi“ Android pagrindu.

Android saldumynais varomų įrenginių populiarumas auga kaip ant mielių. Google prireikė dviejų metų, kad pasiekti 100 milijonų įrenginių ribą 2011-tais, po metų- 2012-tais Android įrenginių skaičius buvo jau keturis kartus didesnis ir praėjus šiek tiek daugiau nei metams saldumynų mėgėjų armija pasipildė dar 500 milijonų potencialių virusų aukų.

2009 metais pristatyta Android operacinė sistema vadinosi „Cupcake“ (keksas). Kitoms šios, mobiliems įrenginiams skirtos, operacinės sistemos pavadinimai taip pat buvo saldūs: „Donut“ (spurga), „Eclair“ (ekleras), „Froyo“ (šaldytas jogurtas), „Gingerbread“ (imbierinis sausainis), „Honeycomb“ (medaus korys), „Ice Cream Sandwich“ (ledų sumuštinis), „Jelly Bean“ (želatininės pupelės). Twitterio žinute, Pichai patvirtino, kad nauja Android 4.4 operacinės sistemos versija vadinsis „KitKat“ - taip pat kaip ir anglų Rowntree’s sukurtos, Amerikoje Hershey, o visame pasaulyje Nestlé pardavinėjamas traškios šokoladinės lazdelės.

Šis pranešimas kiek nustebimo Android saldumynų mėgėjus, kurie tikėjosi, kad naujasis Google produktas vadinsis „Key Lime Pie“ (laimo pyragaičiu). Naujosios Android operacinės sistemos numeracija rodo, kad tai nebus esminis Android operacinės sistemos atnaujinimas koks buvo pereinant iš „Gingerbread“ prie „Honeycumb“ ar iš „Honeycomb“ prie „Ice Cream Sandwich“, ogreičiausiai bus spragų palopymas su keliomis abejotino naudingumo naujomis funkcijomis.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 24 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Bent jau android saziningai versijas raso :) jei nera didesniu esminiu pakeitimu.
  iOS 5 tuerojo buti ios 4.5
  ios 6 turejo buti ios 4.5
  ios 7 turejo buti ios 5
  :)
  Mac os tai teisingai versijas raso 10.8 10.9 ir t.t.

  Neriali reklama KitKat sokoladukams, manau abu is to naudos gaus, nes KitKat ir reklamuos ant savo pakuociu robotuka :)
  http://img.xatakandroid.com/2013/09/KitKat-Specs.jpg

 2. Koks skirtumas kaip kas vadina savo update'us ar upgrade'us? Reikėtų žiūrėti į esmę - iOS up'ai tinka daugumai device'ams, o roboto up'ai NEtinka daugumai device'ų ;)

 3. Na tai parodyk ka ios naujo savo versijose idejo apart nauju programu, nemanau kad bus kazkas daugiau, tuo labiau kad androidas tai neuzvardijo kaip nauja OS, tai tik priedas prie esamos os. ios atveju tai jau butu buvusi nauja os. As kai turejau ios 4, 5 ir 6 tai jokio rimto skirtumo nepajutau apart kad dadejo notifikacion kuris tragiskas ios jei lyginsim su androidu.
  Beje pamirsai pamineti kad naujoj android versijoje yra daugiavartotojiska aplinka ko ios labai truksta

  • Kalbant apie iOS tai žiūrint su kokia versija lyginti: jei iOS5 su iOS 6 tai atsirado: Siri, Maps,FaceTime, Passbook ir tai ne aplikacijos tai paslaugos (services) už kurių stovi eilė serverių ir t.t. iš aplikacijų tai papildomomis galimybėmis pasipildė Phone appsas, galima „numetus skambutį“ nurodyti, kad primintų apie skambutį po kažkiek laiko ar kai išeisi iš tos vietos ar kai ateisi į kokią nors vietą, tas pats ir su priminimais - galima įrašyti priminimą kuris suveiks atsidūrus tam tikroje vietoje, pavyzdžiui kai būsiu vaistinėje nupirkti kaimynui, kuris kreivai parkuojasi kieme, prezervatyvų, kad daugiau tokie asilai nesiveistų. pašto programa VIP „inboksu“ ir t.t. (beje tai irgi ne tik aplikacija, bet ir paslauga, nes tie priminimai sinchronizuojasi per debesis ir kai aš tarkim pamiršęs telefoną namie atsidursiu kavinėje netoli tos vaistinės su kompu - man iššoks tas pranešimas apie būtinybę pasirūpinti kaimyno palikuonių nebuvimu.

   jei lyginti iOS 6 su iOS 7 (nors dar kiek anksti) tai iš naujienų: tas pats nepaminėtas mano, kalbant apie Android'ą multitaskingas, Face time tik balso skambučiai, inklinometras, natūralesnė Siri kalba, išmanus atsisiuntimas, automatiniai aplikacijų atnaujinimai, iBeacons bei visa eilė aplikacijų patobulinimų.

   Dėl daugiavartotojiškos aplinkos, tai iPad'e ji gal ir praverstų, bet iPhone ar iPod touch nematau prasmės ją turėti.

   • Na matai tu pagrinde vardini programu naujoves, gi sakiau tokios programos androide atskirai per app parduotuve atsinaujina ir nereikia jei naujos os versijos
    Androidas jau senai turi automatini aplikaciju atnaujinima ir gali net pats nurodyti kokias programas kad androidas automatiskai atnaujintu.
    Na daugiavartotojiška aplinka tik ipadui ir reikalinga, nors ir ant telefono galetu buti, bent jau panasi i win phone kur yra vaiku aplinka. Dabar koks mazylis paemes telefona pazaisti gali ir kokiam bosui paskambinti ar neticia istrinti kazka ir t.t.

 4. Na iš mano negausių Android turinčių pažįstamų - du paturėjo „džiaugsmo“ iš jų viena mergina - ganėtinai brangaus.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų