iCloud beta dabar prieinama visiems

Temos: Apple, Debesys

Kurį laiką Apple iCloud beta su „iWork for iCloud“ galėjo tyrinėti tik registruoti Apple programuotojai ir tie, kas gavo Apple kvietimą į beta.icloud.com.

Nuo šiandien beta.icloud.com gali išbandyti kiekvienas turintis Apple ID. Apple oficialiai nepaskelbė šios galimybės, bet apsilankę adresu beta.icloud.com ir suvedę savo Apple ID duomenis, galėsite išbandyti ir patyrinėti visas ten esančias naujoves.

iCloud beta piktogramos
Iš didesnių naujovių, be kai kurių anksčiau ten buvusių aplikacijų vartotojo sąsajos pasikeitimo, dabar prie iCloud senbuvių: Mail, Contacts, Calendar, Notes, Reminders ir Find My iPhone prisijungė ir iWork aplikacijos: Pages, Numbers ir Keynote, kurios veikia beveik taip pat gerai, kaip ir skirtos Mac kompiuteriams, nors turi „beta“ žymėjima kairiame viršutiniame,joms priklausančių piktogramų, kampe, o atidarius iWork aplikaciją: Pages, Keynote ar Numbers - tą žymėjimą matysime dešiniame viršutiniame kampe.

Kadangi, šio paketo programos skirtos Mac kompiuteriams yra mokamos, galimas dalykas, kad galimybė jas išbandyti nemokamai yra tik beta versijoje. Vėliau kai bus ištaisytos visos klaidos, norintys jomis naudotis - turės įsigyti (čia tik spėjimas).

Dabar yra puiki proga išbandyti šias aplikacijas ir tiems kas neturi jų įsigiję savo Mac kompiuteriams ar gal visai neturi Mac’o, bet naudojasi iPad, iPhone ar iPod touch ir turi Apple ID.

Pasidalinkite savo nuomone apie iWork for iCloud bei naują iCloud vartotojo sąsają komentaruose žemiau.

iCloud iWork (beta) Pages - nauja
Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Apskritai, pati idėja yra labai gera ir labai praktiška.

    Dažnam tenka dirbti ne prie savo kompiuterio. O dabar va iCloud.com ir visi tavo dokumentai po ranka ir dar iWork. Ir net ant Windows'ų. Išsiloginai ir nereikia bijoti, kad kur nors kokių nors duomenų palikai.

    Deficitas kolkas, tik tai, kad negalima savo template įsimesti (/.../ galima duplicate'inti šabloną išsaugojus kaip dokumentą, bet vistiek jau žaisti reikia).

    Dizainas yra pats tas mano manymu. Bazinis teksto redagavimas. Įdomu ar bus plečiamas funkcionalumas.

    Kolkas neturėjau su nėvienu dokumentu jokių compatibility issues, kaip kad su iOS pastoviai, tai net nežinau ko daugiau norėti.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų