Kaip nurodyti Siri perskaityti iPhone gautus pranešimus keliomis kalbomis

Iki šiol „Siri“ galėjo skaityti gaunamus pranešimus pirmine kalba, kurią nustatėte įrenginyje. Tačiau naudodami „iOS 17.4“, galite nurodyti „Siri“ perskaityti pranešimus daugiau nei viena kalba.

macos Siri

iOS 17.4“ „Apple“ išleido naujus jaustukus, daugybę svarbių „App Store“ pakeitimų naudotojams Europos Sąjungoje ir stenogramas „Apple Podcasts“ aplikacijoje. Kompanija taip pat išleido „Siri“ naujinimą, leidžiantį balso asistentui skaityti gaunamus pranešimus keliomis kalbomis.

Iki šiol „Siri“ galėjo skaityti gaunamus pranešimus tik ta kalba (jei ji palaikoma), kurią įrenginyje nustatėte kaip pirminę. Tačiau naudodami „iOS 17.4“ galite nurodyti „Siri“ perskaityti pranešimus daugiau nei viena kalba. Žinoma, „Siri“ vis tiek skaitys pranešimus ir pagrindine (palaikoma) kalba – jūs tiesiog galite pridėti keletą papildomų kalbų į sąrašą.

Gerai yra tai, kad į šį sąrašą galite įtraukti daugiau nei vieną kalbą. Taigi, jei jūsų pagrindinė kalba yra anglų, bet taip pat norite, kad „Siri“ perskaitytų jums pranešimą ne tik anglų, bet ir ispanų bei vokiečių kalba (ar kita „Siri“ palaikomų kalbų sąraše esančia kalba) — „Siri“ dabar gali tai padaryti! Tai patogi funkcija visiems, kurie kalba įvairiomis kalbomis arba, galbūt, nori tapti kalbantys.

Kaip nurodyti Siri skaityti gaunamus pranešimus keliomis kalbomis

Norėdami įgalinti gautų pranešimų „Siri“ perskaitymą keliomis kalbomis, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

  1. Atidarykite Settings aplikaciją
  2. Sąraše pasirinkite Siri & Search
  3. „Ask Siri“ skirsnyje paspauskite ant ‌Messaging with Siri
  4. „Read Messages“ skirsnyje paspauskite ‌Add Language
  5. Pasirinkite iš sąrašo pageidaujamą kalbą. Norėdami pridėti daugiau kalbų pakartokite veiksmus 4-5.

Norėdami panaikinti pridėtą kalbą, perbraukite pirštu per pridėtą kalbą „Read Messages“ skirsnyje iš dešinės į kairę ir paspauskite ant „Delete“.

iOS 17 kaip nurodyti Siri gautus pranešimus perskaityti keliomis kalbomis
iOS 17 kaip nurodyti Siri gautus pranešimus perskaityti keliomis kalbomis
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kada bus lietuvių kalba?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų