Apple išleido jos įrenginiams skirtų operacinių sistemų atnaujinimus

„Apple“ išleido jos įrenginiams skirtus operacinių sistemų atnaujinimus. Kas naujo?

„Apple“ išleido „iOS 17.3“, „iPadOS 13.7“, „watchOS 10.3“, „macOS Sonoma 14.3“ ir „tvOS 17.3“. Taip pat tikėtina, kad kompanija išleis ir senesniems įrenginiams skirtus atnaujinimus: „iOS 16.7.5“, „iPadOS 16.7.5“, „iOS 15.8.1“ ir „iPadOS 15.8.1“ su saugos pataisomis bei „HomePod 17.3“ programinę įrangą, skirtą „HomePod“ ir „HomePod mini“, kurioje pateikiami klaidų pataisymai ir programinės įrangos patobulinimai.

Kas naujo

Pavogto įrenginio apsauga:

Ekranas:

  • Naujieji „Unity“ darbalaukio paveikslėliai skirti juodaodžių istorijai ir kultūrai pagerbti minint „Juodosios istorijos mėnesį“.

Muzika:

  • Bendradarbiavimas kuriant grojaraščius leidžia pakviesti draugus prisijungti prie jūsų grojaraščio ir kiekvienas gali pridėti, pertvarkyti ir pašalinti dainas.
  • Emoji galima pridėti prie bet kurio bendradarbiavimo grojaraščio takelio.

Kiti patobulinimai:

  • Galimybė tam tikruose viešbučiuose per „AirPlay“ srautiniu būdu transliuoti turinį tiesiai į televizorių jūsų kambaryje.
  • „AppleCare & Warranty“ nustatymuose rodo jūsų aprėptį visiems įrenginiams, prijungtiems jūsų „Apple ID“.
  • Eismo įvykio aptikimo optimizavimas (visi „iPhone 14“ ir „iPhone 15“ modeliai).
  • Įrenginių saugumo ir darbo našumo pagerinimas.

Ne visos aukščiau paminėtos naujovės ir patobulinimai yra įdiegti visose „Apple“ operacinėse sistemose ir ne visuose regionuose gali būti prieinamos visos naujos funkcijos.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų