11-os 2022 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

11-os 2022 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • Analitikai pradėjo abejoti, kad kad 2022 metais „Apple“ išleis 11-colių „iPad Pro“ su Mini-LED ekranu. Šioms abejonėms pritaria ir Ming-Chi Kuo — analitikas pagarsėjęs savo teisingomis įžvalgomis susijusiomis su būsimais „Apple“ produktais.
 • Antradienį vakare (2022 kovo 16 naktį Lietuvos laiku) į „Apple Park“ skubėjo gelbėtojų automobiliai. Dalis „Apple“ miestelio buvo evakuota po to kai pastate buvo aptiktas vokas su neaiškios kilmės baltais milteliais jame. Kokie milteliai buvo voke neskelbiama, tačiau matyt nieko pavojingo, nes po kurio laiko „Apple“ leido darbuotojams grįžti į darbo vietas.
 • „Samsung Galaxy Tab S8 Ultra“ vs „Apple iPad Pro“.
 • „iOS 15.4“ vs „iOS 15.3.1“ greičio palyginimas 8-uose „iPhone“ modeliuose: „iPhone SE“, „iPhone 6S“, „iPhone 7“, „iPhone 8“, „iPhone XR“, „iPhone 11“, „iPhone 12“ ir „iPhone 13“.
 • „Apple“ išleido „iOS“, „iPadOS“, „tvOS“ ir „HomePod“ 15.4, „watchOS 8.5“, „macOS 12.3“ kurią įdiegę kai kurie naudotojai su PCI-E grafinėmis plokštėmis skundžiasi jų našumo sumažėjimu.
 • „Apple“ išleido pirmąjį dokumentinio filmo, pasakojančio apie legendinį krepšininką Earvin „Magic“ Johnson, „They Call Me Magic“ video anonsą. Filmą „Apple TV+“ bus galima išvysti balandžio 22 dieną, netrukus po to kai jis bus parodytas 2022 metų SXSW Kino festivalyje.
 • Ming-Chi Kuo teigia, kad 2023 metų „Mac mini“ išsaugos tokį patį dizainą.
 • Daugelis piktinasi tuo, kad „Apple“ laiko atvirą savo „App Store“ aplikaciją Rusijoje. Kiti tvirtina, kad tai geras sprendimas, nes tokiu būdu rusai turi prieigą prie nepriklausomos žiniasklaidos, kuri blokuojama jų šalyje.
 • „Apple“ Rusijoje nepardavinės pavasario renginyje pristatytų įrenginių.
 • Nauja “iPad Air 5“ reklama „Rinkimai“.
 • Pasirodė gana skirtingų nuomonių apie naujuosius „Mac Studio“ kompiuterius.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite „App Store“. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Ramūnai, įdėjai žinutę „iOS 15.4“ vs „iOS 15.3.1“ greičio palyginimas 8-uose „iPhone“, bet neįdėjai nuorodos...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų