Kaip nustatyti kelių laiko zonų laiko rodymą Apple Watch

Apple Watch rodantis Lietuvos ir dar keturių skirtingų laiko zonų laiką vienu metu

Daugiau keliaujantiems gali būti pravartu turėti galimybę „Apple Watch“ matyti kelių laiko zonų laiką vienu metu. Kaip tai padaryti?..

Daugiau keliaujantiems ir kertantiems ne vieną laiko zoną, gali būti pravartu turėti susikonfigūravus „Apple Watch“ ciferblatą (watch face) leidžiantį vienu metu matyti kelių laiko zonų laiko informaciją. Priežasčių tam gali būti ne viena. Pavyzdžiui neretai nuvykus į kokiomis 6–9 valandomis nuo namų laiko besiskiriančią laiko zoną, yra labai nesunku užsimiršti ir be mažiausios širdies graužaties paskambinti saviškiams bei paklausti kaip jiems sekasi kokią 3 valandą nakties Lietuvos laiku. Taip pat ir tarptautinių kompanijų darbuotojams, kai susitikimai ar video konferencijos skelbiamos ne Lietuvos laiku, gali būti naudinga turėti galimybę kilstelėjus riešą pamatyti kuri valanda dabar „pagrindiniame biure“. Žodžiu, priežasčių turėti laikrodyje „veidelį“ su daugiau nei viena laiko zona gali būti naudinga daugeliu atvejų.

Kaip nustatyti galimybę Apple Watch matyti kelias laiko zonas vienu metu?

Apple Watch“ tampriai bendrauja su „iPhone“. Norint turėti galimybę „Apple Watch“ laikrodyje matytu kelių laiko zonų laiką reikės atlikti nustatymus ne tik laikrodyje, bet ir „iPhone. Šie nustatymai niekaip nepaveiks „tikrojo“ laiko rodymo, bet papildys galimybę pasirinkti ir kitos laiko zonos rodomą laiką.

1. Laiko zonų nustatymai iPhone

 1. Atidarykite Clock aplikaciją iPhone;
 2. Aktyvuokite World Clock skirsnį (lango apačioje);
 3. Paspauskite ant + ženklo ekrano viršutiniame dešiniame kampe;
 4. Pasinaudodami paieška raskite miestą ar šalį, kurio laiko informaciją norite pridėti ir paspauskite ant to įrašo;

Norėdami panaikinti laiko zonos įrašą iš savo sukurto sąrašo — perbraukite pirštu per tą įrašą iš dešinės į kairę ir paspauskite ant „Delete“.

2. Laiko zonų informacijos rodymas Apple Watch

Kai „iPhone“ sukūrėte pageidaujamų laiko zonų sąrašą — galite „Apple Watch“ nurodyti kur ir kurių laiko zonų informaciją, kuriame pasirinktame ciferblate rodyti.

 1. Stipriai paspauskite ant „Apple Watch“ ekrano;
 2. Pasirinkite kurio ciferblato vaizdą norite keisti. Atminkite, jei norite matyti kelių laiko zonų laiko informaciją vienu metu — pasirinkite ciferblatą palaikantį daugiau nei vieną papildinį (complication).
  Jei norite sukurti naują ciferblatą, paslinkite visus sukurtus ciferblatus į kairę ir dešinėje, po visų ciferblatų rasite langą su „+“ piktograma, paspaudus ant kurios galėsite laikrodžio ciferblatų sąrašą papildyti nauju.
 3. Paspauskite ant Customise mygtuko;
 4. Paslinkite keičiamo laikrodžio ciferblato nuostatų langą į kairę pusę iki ekrane pamatysite papildinių (complications) redagavimo langą;
 5. Paspauskite pirštu (aktyvuokite) papildinį, kuriame norėtumėte matyti kitos zonos laiką;
 6. Sukite sukamą laikrodžio svirtelę iki papildinio zonoje pamatysite laiką;
 7. Jei norite pridėti dar vienos zonos informaciją — pakartokite 5–6 žingsnius;
 8. Baigę redaguoti paspauskite sukamąją laikrodžio svirtelę.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų