Apple paskelbė iPad 2 pasenusiu

Tema: iPad

Apple“ periodiškai atnaujina pasenusių (vintage) ir atgyvenusių (obsolete) įrenginių sąrašą jį papildydama prieš kelis metus išleistais įrenginiais.

Apple“ atnaujino senų ir atgyvenusių produktų (Vintage and obsolete products) sąrašą, papildydama jį „iPad 2“ — paskutiniu Steve Jobs pristatytu įrenginiu „Apple“ renginio metu.

Į Vintage and obsolete products sąrašą pateko abudu (Wi-Fi ir LTE) „iPad 2“ modeliai. Šių įrenginių savininkams „iPad 2“ atsiradimas senų ir atgyvenusių „Apple“ įrenginių sąraše reiškia, kad jei įrenginys suges ir jo remontui bus reikalingi nauji komponentai — šis įrenginys negalės būti sutaisytas. Tiesa, Kalifornijos ir Turkijos įstatymai kiek kitokie ir jiems paklūsdama „Apple“ šiuos planšetinius kompiuterius Kalifornijoje ir Turkijoje turės taisyti iki 2021 metų.

Į 2011 metų kovą vykusį „Apple“ renginį, po su sveikata susijusio atitrūkimo nuo viešų pasirodymų, specialiai „iPad 2“ pristatymui atvyko Steve Jobs. „Mes ilgai kūrėme šį produktą ir aš nenorėjau šios dienos pralesti“, — sakė tuometinis „Apple“ vadovas Steve Jobs. Jis stovėdamas ant scenos ir „šildydamas“ publiką antos kartos „iPad“ pristatymui, sakė jog pirmojo „iPad“ debiutas buvo toks sėkmingas, kad šiuos metus galima pavadinti „kopijavimo metais“, nes visos kompanijos išleido po planšetinį kompiuterį.

„Daugelis išleistų planšetinių kompiuterių iš tolo neprilygsta „iPad“, - tada kalbėjo Jobs’as. „Tačiau mes nesnūduriavome ant savo laurų. Tai visiškai naujas dizainas ir kas svarbiausia — jis reikšmingai greitesnis.

„iPad 2“ kompanija gamino iki 2014 metų kovo. Tai reiškia, kad šio modelio gamyba nutraukta prieš penkerius metus ir remiantis „Apple“ taisyklėmis — šis įrenginys yra „pasenęs“.

Pasenę (vintage) produktai yra tie, kurie nebegaminami daugiau nei 5 ir mažiau nei 7 metus. Atgyvenę (obsolete) produktai tie, kurie nebegaminami daugiau nei 7 metus. Kai įrenginys tampa atgyvenusiu — „Apple“ nutraukia bet kokį jo servisą be išimčių. Serviso paslaugų tiekėjai „atgyvenusiems“ įrenginiams nebeturi galimybės užsakyti atsarginių dalių.

Žymos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tai kad pati Apple jau prieš 4-5 metus, sugadino iPad 2 su naujais ios. Padare taip kad dirbti buvo nebeįmanoma, vėžlys ir tas greičiau vaikščiodavo nei naujos ios versijos.

  2. Dalius Simanavicius

    Tik dabar? ir tik iPad2? LOL. Jau net 3 ir beveik 4 vegetacinėje stadijoje, ka jau apie 2 kalbėt.

Parašykite komentarą

Į viršų