Apple papildė nešiojamų Mac kompiuterių dalyvaujančių Butterfly klaviatūros remonto programoje sąrašą

MacBook Pro, MacBook Air ir MacBook kompiuyerių klaviatūros serviso programa

„Apple“ papildė „Mac“ kompiuterių dalyvaujančių „Butterfly“ klaviatūros remonto programoje sąrašą naujais kompiuterių modeliais..

„Apple“ sako, kad naujuose 13 colių „MacBook Pro“ su „Touch Bar“ ir 15 coliū „MacBook Pro“ kompiuteriuose diegiamos naujo tipo klaviatūros, kuriose neturėtų būti problemų, kurias patiria anksčiau išleistų „Mac“ kompiuterių su Butterfly tipo klaviatūra naudotojai. Anot „Apple“, kompanija pakeitė klaviatūrų mechanizme naudojamas medžiagas ir taip Butterfly tipo klaviatūrų veikimą padarė patikimesniu, tačiau detalesnės informacijos kompanija nepateikia.

O ką daryti besikankinantiems su anksčiau išleistomis Butterfly klaviatūromis? Panašu, kad „Apple“ pripažino problemos masiškumą ir pradėjo „MacBook“, „MacBook Air“ ir „MacBook Pro“ klaviatūrų serviso programą.

Su klaviatūromis susijusios problemos pasireiškia:

  • netikėtai kartojamomis raidėmis arba simboliais
  • spaudžiant klavišą nepasirodo raidės arba simboliai
  • klavišai „stringa“ arba veikia nenuspėjamai

Šioje serviso programoje dalyvaujančių kompiuterių klaviatūros, kurių naudotojai kenčia nuo aukščiau išvardintų problemų, gali kreiptis į įgaliotą „Apple“ servisą, kur kompiuterio klaviatūra bus sutaisyta nemokamai. Koks tai bus remontas: ar vieno, kelių klavišų ar visos klaviatūros keitimas — nustatys serviso meistrai.

Programoje dalyvaujantys kompiuteriai:

Programa taikoma tik aukščiau išvardintiems kompiuterių modeliams.

Ši visame pasaulyje vykdoma „Apple“ programa nepratęsia įprasto „Mac“ nešiojamųjų kompiuterių garantijos galiojimo laikotarpio.

Jei manote, kad jūsų „Mac“ nešiojamajam kompiuteriui buvo kilusi ši problema, ir už klaviatūros keitimą jau esate sumokėję, galite kreiptis į „Apple“ dėl pinigų grąžinimo.

Ši programa reikalavimus atitinkantiems „MacBook“, „MacBook Air“ ir „MacBook Pro“ modeliams taikoma 4 metus nuo pirmojo įrenginių pardavimo.

Anksčiau dėl „Butterfly“ klaviatūros į „Apple“ kreipęsi naudotojai skundėsi, kad remontas trunka ilgai 3-4 dienas. Dabar „Apple“ žada, kad klaviatūros remontas vyks greičiau, tačiau konkrečių terminų nenurodo.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O tokiu atveju remontuoja klaviatūrą ar išduoda naują macbook?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų