21-os 2019 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

21-os 2019 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • „Apple“ kompanijos darbuotojai šventė naujo kompanijos biuro atidarymą. Ta proga, pagrindinis „Apple“ dizaino direktorius Jony Ive pastatė sceną padabintą milžiniška vaivorykšte. Šioje scenoje susirinkusiems koncertavo Lady Gaga. Vaivorykštė tiesiogiai siejama su 1976–1998 metais naudotu „Apple“ kompanijos logotipu. „YouTube“ buvo nemažai kompanijos darbuotojų padarytų vaizdo įrašų iš renginio, tačiau dabar jie arba pašalinti arba jiems uždėtas šalies, kurioje šis įrašas gali būti peržiūrėtas apribojimas.
 • Apple Pay“ pradėjo veikti Vengrijoje ir Liuksemburge.
 • Antradienį „Microsoft“ oficialiai išleido „Chromium“ pagrindu sukurtos „Edge“ naršyklės beta versiją skirtą „macOS“. Ją atsisiųsti ir savo „Mac“ kompiuteriuose įdiegti galima iš „Microsoft Edge Insider“ interneto svetainės.
 • „Apple“ išleido programuotojams ir viešiems testuotojams skirtos „iOS 12.4“ beta 2 versiją.
 • Airijos „Data Scape Limited“ inicijavo bylą prieš „Apple“ kaltindama Kupertino kompaniją pažeidus duomenų sinchronizavimą patentą jos „iCloud“ ir „iTunes“ paslaugose ir įrenginiuose, kurie šiomis paslaugomis naudojasi.
 • Anksčiau šį mėnesį „Microsoft“ išleido „Outlook“ aplikacijos skirtos „iOS“ atnaujinimą su naujais papildiniais skirtais „Apple Watch Series 4“. Dabar kompanija išleido dar vieną laikrodžiui skirtą atnaujinimą, kuriame patobulinti el.pašto, kalendoriaus ir priminimų pranešimai.
 • „Apple“ atnaujino „MacBookPro“ kompiuterius. Dabar juose įdiegti greitesni 8 ir 9 kartos „Intel Core“ procesoriai. Pirmą kartą „MacBook Pro“ kompiuteriuose įdiegti 8-ų branduolių procesoriai. Naujųjų „MacBook Pro“ kainos prasideda nuo: 2099€ už naują 13 colių modelį ir 2899€ už 15 colių modelį.
 • Kai JAV skelbiamas karas nepatikimoms Kinų bendrovėms, tokioms kaip „Huawei“, o Kinijoje pradeda įsisiūbuoti prieš „Apple“ produktus nukreiptas judėjimas, kalbėdamas Kinijos valstybiniam televizijos kanalui „Huawei“ CEO Ren Zhengfei prisipažino (jau nebe pirmą kartą), kad yra „iPhone“ mylėtojas ir reguliariai sau ir savo šeimai perka „iPhone“. „iPhone“ turi gerą ekosistemą ir kada mano šeima vieši užsienyje, aš vis dar perku jiems „iPhone“. Tad negalima galvoti, kad meilė „Huawei“ reiškia meilę „Huawei“ telefonams“, sakė „Huawei“ vadas rašo „The South China Morning Post“.
 • Trečiadienį „Apple“ žurnalistams išsiuntinėjo pakvietimus į WWDC19 konferenciją vyksiančią birželio 3–7 dienomis McEnery Convention Center patalpose (San Jose, Kalifornijoje, JAV).
 • Trečiadienį „Apple“ išleido saugumo atnaujinimą skirtą kai kuriems jos kompiuterių modeliams - 15 colių ekraną turintiems MacBook Pro kompiuteriams su T2 saugumo lustu.
 • Kaip paauksuoti „Apple Watch“.
 • Eurazijos ekonominės komisijos svetainėje jau skelbiami nauji „Apple“ užregistruoti „iPhone“ modeliai: A2111, A2160, A2161, A2215, A2216, A2217, A2218, A2219, A2220, A2221 ir A2223.
 • „Apple“ nutraukė „iOS 12.2“ versijos pasirašymą. Grįžimas prie „iOS 12.2“ tapo neįmanomas.
 • Remiantis „Geekbench“ duomenimis naujieji „MacBook Pro“ kompiuteriai 30 proc. greitesni už savo pirmtakus. 2018 metų „MacBook Pro“ vieno branduolio režime surinko 5348, o daugiabranduoliniame režime 22620 taškų (skirtumas 10 ir 30 proc. atitinkamai).
 • Praėjus mažiau nei dviem savaitėm po „iOS 12.3“ pasirodymo, „Apple“ išleido „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“ skirtą „iOS 12.3.1“ atnaujinimą, kuriame ištaisytos VoLTE skambučių priėmimo ir Messages klaidos.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų