Priminimas apie WWDC 2019

Tema: Apple

Worldwide Developers Conference (WWDC) 2019

Tapo žinoma tiksli data ir laikas kada prasidės „Apple“ Worldwide Developers Conference (WWDC). Jei planuojate stebėti tiesioginę renginio transliaciją - atsisiųskite priminimą į savo kalendorius.

Apple“ išsiuntinėjo spaudos atstovams pakvietimus į Worldwide Developers Conference (WWDC) pristatymą.

Kartais „Apple“ pakvietimuose būna paslėptų užuominų apie tai kas konferencijos metu bus pristatyta. Šį kartą spaudos atstovai gavo pakvietimus su skirtingais paveikslėliais juose. Vieni su neoninėmis Animoji piktogramomis, kiti su paveikslėliais tamsiai mėlyname fone. Gal tamsiai mėlynas pakvietimo fonas yra užuomina į gandonešių pranašautą tamsią temą, kuri neva turėtų atsirasti „iOS 13“.

Konferencijos metu tikimasi išgirsti daug detalių apie tris pagrindines „Apple“ įrenginiams skirtas operacines sistemas: „iOS 13“ skirtą „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“; „macOS 10.15“ skirtą „Mac“ kompiuteriams ir „watchOS 6“ skirtą išmaniam „Apple“ laikrodžiui „Apple Watch“.

Jei apie „iOS 13“ gandų buvo nemažai, kurių patvirtinimą ar paneigimą išgirsime jau netrukus, tai apie „macOS 10.15“ informacijos nedaug. Kalbama, kad šioje „Mac“ kompiuteriams skirtoje operacinės sistemos versijoje bus pristatytas „Marzipan“ projektas leidžiantis programuotojams paprasčiau kurti aplikacijas skirtas „macOS“ ir „iOS“ platformoms. „macOS 10.14“ turėjo porą šio projekto pavyzdžių, vienas jų „News“ aplikacija, kurios naudotojai Lietuvoje neturi galimybės išbandyti. „macOS 10.15“ „Marzipan“ galės išnaudoti ir trečių šalių programuotojai.

Taip pat tikimasi, kad „macOS 10.15“ atsiras atskira „Music“ aplikacijas, dar daugiau bus išnaudota „Metal“ technologija ir nutolta nuo „OpenGL“ bei bus artėjama prie 32 bitų aplikacijų atsisakymo.

Kalbant apie „geležį“… daugelis Pro vartotojų labai tikisi išgirsti naujienų apie „Mac Pro“, kuris nebuvo atnaujintas jau kelis metus.

Jei planuojate stebėti tiesioginę WWDC19 pristatimo transliaciją prasidėsiančią 2019 metų birželio 3 dieną 20:00 Lietuvos laiku — paspaudę ant žemiau esančio paveikslėlio galite atsisiųsti kalendoriaus priminimą ir patalpinti jį savo kalendoriuose.


Kalendoriaus įrašas-priminimas apie WWDC 2019
atsisiųsti priminimą

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 14 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Na sitam zmogeliui turbut teks sudeginti savo iPhone, mazai tiketina kad apple kazka pakeis savo iOs versijoje :))))))))

  https://www.youtube.com/watch?v=_VAExXwh79s

  • Tegul degina tą savo iPhone, nusiperka Huawei su KirinOS ir gyvena sau ramiai ir laimingai. Niekas dėl to ašarų nelies.

   • :)) Nebus Kirin OS, pervadino i HongMeng OS :)))

    O jei rimtai tai as ant Xiaomi produkcijos uzsedau, nemazai namie jau pas mane ivairios Xiaomi technikos: 3 telefonai, paspirtukas elektrinis, routeris, oro filtras, lauko temperaturos ir dregmes matuoklis, ivairus offiso reiklmenys, duso iranga ir t.t. Perku todel kad jos labai kokybiskai padarytos ir is geru medziagu, ko negalima pasakyti apie dayguma europos gamintoju.
    Planuose yra dulkiu siurblys analogas dyson.

    Turbut nerasim ko negamina Xiaomi :))) net toletini popieriu is bambuko pagamina.

    https://www.youtube.com/watch?v=ttTxCSokIUE

  • Šitoje vietoje galiu pritarti,tikrai labai erzina skambutis,kai kažka darai,žiuri video,žaidi ir t.t. 🤬
   Tikėkimės „Apple“ atsižvelgs i žmonių pageidavimą ir pakoreguos šitą su skambučiu susijusi nepatogumą...
   Juk čia viskas išsprendžiama per softa...

   • Bet gi čia TELEFONAS ir jame erzina skambučiai? Hm... Jo pirminė funkcija yra skambinti, o visa kita yra papildomos galimybės… Suprasčiau, kad erzintų jei kompiuteryje per visą ekraną įsižiebtų skambučio langas, bet telefone…

    • Šiais laikais čia jau NE TIK telefonas... :) o visas kompas delne... telefonas buvo nokia 3310 :)

     • Tai, kad šiuolaikinis įrenginys gali atlikti daugiau nei vieną funkciją — nereiškia, kad jis neturi pirminės ir pagrindinės paskirties. Abejoju ar kas perka iPhone, tarkim, žaidimui nors visiškai jo nenaudoja kaip telefono — tam yra iPod (jei dydis tenkina). Pavyzdžiui aš televizoriuje galiu ne tik žiūrėti televizijos laikas, bet ir žaisti ar naršyti internete, tačiau nuo to jis netampa interneto naršymo įrenginiu. Taip pat kaip automobilyje galiu žiūrėti filmus, naršyti internete, į jį siųsti informaciją iš interneto, naudotis programėlėmis, valdyti automobilį iš mobilaus telefono net būdamas kitame pasaulio krašte, tačiau jis vis tiek išlieka automobiliu ir tik po to jau visa kita.
      Tad iPhone, kuris neveiks kaip telefonas, o veiks tik kaip žaidimo ar filmavimo/fotografavimo įrenginys — bus iPod; automobilis, kuris nevažiuos, nors jame veiks visokie internetai ir aplikacijos — bus brangi geležies krūva su pasilinksminimo galimybe ir t.t.

      • Nesiplėsk taip stipriai.. :) aš nekalbu koks yra telefonas,kaip įrankis,kokia jo pagrindinė paskirtis...visi turim smart tv,kompus,mašinas ir t.t. Bet telefonas dabar yra neatsiejama žmogaus dalis,pagalbininkas,kaip aš vadinu „trečia ranka“ ir jeigu ten yra tų galimybių daugiau negu skambinimas tai būtu faina,kad tos galimybes ir būtu sustyguotos tvarkingai :) neskau,kad tai minusas del kurio atsisakyciau iphono,bet norėčiau,kad perprogramuotu ir padarytu galimybę atmesti ar atsiliepi skambutį jei aš to noriu,o neišmestu manes iš lango rašant emeilą(ar paštas telefone ne viena iš pagrindiniu šių laikų telefonų funkciju?) ar net rašant sms,apalmai nesvarbu ka be atliktum,jeigu tavo tikslas nėra skambutis... čia juk smart telefonas o ne nokia 3310 :)

       • Per visą ekraną pasirodančio skambučio langas, kai man skambina, manęs asmeniškai netrikdė niekada. Gal todėl, kad telefono nenaudoju kaip kokio žaidimų ar filmų žiūrėjimo devaiso, o net jei ir naudočiau, kažkaip skambutis telefone man natūrali funkcija, kurios metu aš pirmiausia turiu vienaip ar kitaip susidoroti su tuo skambučiu ir tik po to jau tęsti prieš tai vykdytą veiklą.

        • Noriu pasakyti,kad prieš tai minėdamas žaidimus,tai tik įvardinau vieną kaip pavyzdį iš galimų užsiemimų,pats asmeniškai telefono tikrai nenaudoju,kaip žaidimų devaiso :) man tai telefonas yra ryšio priemonė,plius darbo įrankis,o poto jau ten kiti reikalai... :)
         P.S dabar telefonas tapo jau ir piniginė ;)

    • Ramunai, jei tau tik skambuciai reikalingi tai kam tas iPhone, kam reikaligas internetas, kam reikalnga kamera ir t.t.
     Ne visiems skambutis yra pirmumo funkcija. Ir kodel apple neleidzia vartotojui apsispresti ar jam i skambuti atsiliepti ar kitais darbais uzsimineti.

     As taip pat zaidimu nezaidziu ir ju neturiu telefone, bet buna atveju kada tu ilsiesi ir ziuri koki video ar youtube o tau pradeda skambinti, juk del to su savim nesinez¡siosi televizoriaus.

     Daznai filmuoju video, fotografuoju ir darau Timelapse ir tokie skambuciau sugadintu viska. Isivaizduok padaryti 10s Timelapse reikia apie 15min.

     https://www.instagram.com/timelapse.spain/

     Yra zmoniu kurie tiesiogiai transliuoja video arba filmuoj koki svarbu ivyki ir tau skambutis viska sugadina, o juk galejau toliau testi filmavima.

 2. Žinoma, iPhone aš naudoju ne tik kaip telefoną. Tačiau naudoju jį daugiausiai kaip komunikavimo įrenginį: el.paštas, soc. tinklai, žinutės. Filmuoju ar fotografuoju telefonu gana retai ir jei kas paskambina tuo metu, tai nesuerzina labiau nei paskambintų telefonui esant kišenėje. Suprantu, kad daug filmuojantiems, skambutis filmavimo metu yra kaip ir „nemalonumas“, bet čia gi telefonas. Sutinku, kad yra žmonių, kuriuos nudžiugintų jei Apple sistemoje atliktų patekimus taip, kad įeinantis skambutis nenutrauktų filmavimo, bet kaip ir sakiau, manęs nerikdytų jei liktų ir status quo.
  P.S. gražūs time lapse'ai.

 3. Vajezau... Kur pasaulis nusirito? TELEFONO naudotojai skundžiasi, kad jiems SKAMBINA??? Gaul jau eikit pas tą Xiaomi dušų gamintoją, kad besiprausiant galėtumėt pakakot ir bambukiniu popieriumi nusivalyti bežiūrėdami oro drėgnumą klonuotame dulkių siurblyje su arbatinuku ir, tuo pačiu, bevažinėdami paspirtuku po routerio zoną...

Parašykite komentarą

Į viršų