Kaip atsisiųsti macOS High Sierra iš macOS Mojave

Kai kurie, „macOS Mojave“ naudotojai dėl vienų ar kitų priežasčių norėtų grįžti prie „macOS High Sierra“. Kaip tai padaryti?

Kai kurie, „macOS High Sierra“ naudotojai, šią operacinę sistemą naudoję ir po „macOS Mojave“ išleidimo, neatlaikę nuolatinio žinučių raginančių įdiegti „Mojave“spaudimo ar dėl kitų priežasčių įdiegę savo „Mac“ kompiuteriuose „macOS Mojave“ liko nepatenkinti nei sistema, nei jos naujomis galimybėmis, nei kompiuterio darbo sparta. Tokie naudotojai pageidauja grįžti prie geriau jų poreikius tenkinančios ir lūkesčius atitinkančios „macOS High Sierra“. Tačiau jie yra nemaloniai nustebinti, kad neranda galimybės atsisiųsti „macOS High Sierra“ iš „Mac App Store“.

Nors paieškoję „Mac“ aplikacijų parduotuvėje „High Sierra“ diegimo paketo jo nerasite, dar nereiškia jog galimybė jo atsisiųsti iš šios oficialios parduotuvės nebeegzistuoja.

Kaip atsisiųsti High Sierra iš Mojave

Jei jums reikalingas „macOS High Sierra“ diegimo paketas:

 • macOS High Sierra“ diegimo paketą galite „Mac App Store“ atsisiųsti paspaudę ant šios nuorodos.
 • Atsidariusiame „Mac App Store“ aplikacijos lange (jei veiksmus atliekate „macOS Mojave“ spauskite Get ir būsite perkelti į programinės įrangos atnaujinimo langą.
 • „Software Update“ lange spauskite Download.
 • „macOS High Sierra“ diegimo paketas bus atsiųstas į /Applications/ aplanką. Jį ten rasite pavadinimu Install macOS High Sierra.
 • Kai diegimo paketas atsiųstas — jį galite perkelti į kitą vietą kompiuteryje ar kitame diske.

Atminkite, kad įdiegti „macOS High Sierra“ iš „macOS Mojave“ nepavyks ir reikės įdiegti švariai prieš tai susikūrus specialų diegiamąjį USB. Šį diegimo paketą taip pat galite naudoti „macOS High Sierra“ virtualioje aplinkoje sukūrimo, pavyzdžiui pasinaudojant „Parallels Desktop Lite“ ar panašiu įrankiu.

Kaip susikurti išorinį įkraunamą diską „macOS High Sierra“ diegimui ir iš jo įdiegti „macOS High Sierra skaitykite čia.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Šiais metais jau du kartus buvo nulūžus macOS Mojave. Dabar sėdžiu ir atstatineju is atsarines kopijos 😒

 2. Dalius Simanavicius

  Aš tai palauksiu kol naujesnė išeis, ir dar keli gal šios belužinėjančios update išeis, tik tada upsideitinsiu iš HSierros darbiniuose makuose, patikrintas reikalas:) Jau nuo Maveriksų griežtai laikausi tokios tvarkos ir nesigailiu:)

 3. Neźinau, man tai nelūźta naujausias mac os

  • Problemos pradeda atsirasti kai dirbi su video medziaga. Pasirodo ne viska apple parodo teisingai kiek diske laisvos vietos. Su kiekviena diena mazeja disko talpa. Tai galima pamatyti tik per Disko programele. Atsidare ja galime pamatyti kiek vietos uzima "Purgeable" ir jos itrinti turbut negalima.
   Mano atveju buvo taip kad tas "Purgeable" taip issiplete kad sistemai nebeliko vietos darbui, tiesog sistema pakibdavo arba isvis atsisakydavo dirbti, po perkrovimo atsirasdavo ta negara ekrano uzklanda kuri pasakydavo kad jau tavo sistemai hana ir os nebeuzikraudavo. Tik is kopija pavykdavo atstatyti.
   Po atstatymo pas mane buvo 100 GB laisvos vietos "Purgeable" uzeme 5 GB, darbar paliko 69 GB siuo metu "Purgeable" uzima 34 GB mano disko vietos :(

 4. Man tai kita problema atsirado po updeitų, kad nebeįkelia nuotraukų per iTunes į telefoną/ipadą.

Parašykite komentarą

Į viršų