Buvęs NASA inžinierius nutarė spalvingai ir su kvapeliu pamokyti siuntinių vagis

Temos: Naujienos, Teisė

Buvęs NASA inžinierius Mark Rober vagišiams vagiantiems pristatytas prekes (JAV jos paliekamos prie namo durų jei šeimininkų nėra) nutarė surengti spalvingą ir „kvapnią“ staigmeną.

JAV yra įprasta, kad jei užsakytą prekę atvežęs kurjeris šeimininkų neranda namie — jis siuntinį paprasčiausiai palieka prie namo durų. Tuo neretai pasinaudoja įvairaus plauko vagišiai. Nors daug kas turi prie savo namų įsirengę stebėjimo kameras, įprastai šie įrašai norimo rezultato neatneša, nes policija nesiima aiškintis tokių smulkių vagysčių kai daiktai be priežiūros paliekami lauke.

Taip kartą nutiko buvusiam NASA inžinieriui Mark Rober. Jo rankos ir protas yra prisidėję prie įrenginių, kurie dabar ropinėja kitų planetų paviršiais kūrimo, tad surengti keršto akciją ir pamokyti tokio plauko vagišius jam nebuvo labai sudėtinga.

Jis sugalvojo sukurti spalvingą ir smirdantį siurprizą, kuris filmuos vagišius ir jų reakciją. Savo keršto vagims bomba panašia į „HomePod“ garso kolonėlės dėžutę jis pasidalino ir su kitais nuo vagių nukentėjusiais pažįstamais ir bendru šio eksperimento rezultatu su internautais.

Pasižiūrėkite kaip buvo kuriama bomba vagišiams, kaip ji veikia ir kaip į ją reaguoja ilgapirščiai.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Per švelniai...

  2. Nu mums dar taip nesiruošia daryt, prie durų siuntas palinikinėt, nors paštas smulkias į pašto dėžutę senei jau meta kai neranda namie, bet ne prie durų palieka.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų