Vietoje 43-os 2018 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalgos

Tema: Naujienos
čili pipirai

Daugelis jūsų esate pripratę, jau daug metų, naktį iš penktadienio į šeštadienį sulaukti „Apple“ entuziastams skirtų naujienų apžvalgos ir aplikacijų rinkinio. Šis savaitgalis kitoks.

Taip jau išėjo, kad 43-os metų savaitės naujienų ir gandų apžvalgos nebus. Nebus ir šios savaitės laikinai nemokamai ir pigiau platinamų aplikacijų sąrašo.

Tačiau, čia galėtų būti kieno nors iš jūsų, skaitančių „Mac Arena“ skelbiamą informaciją straipsnis. Be to, kad man pritarti, klausti, mane barti ar kaip nors kitaip koneveikti — galėtumėte pasidalinti savo pastebėjimais, nuogąstavimais ir patirtimi su kitais svetainės skaitytojais. „Mac Arena“ nėra tik mano ruporas — ji atvira ir jums bei jūsų su „Apple“ vienaip ar kitaip susijusioms mintims ir patirtims. Tikrai netikiu, kad „Mac Arena“ skaito tik šveplai porą sakinių sugebantys „suraityti“ žmogėnai. Be manęs, „Mac Arena“ jau rašė: Edvinas Krupinskas, Daniel „iMHO“, Niurzga, Edgardas, Marius Aksijonaitis, Vytautas Krakauskas, Vytautas, Vincentas Vienožinskis ir Mindaugas Savickas. Ačiū jiems už tai. Kitaip tariant:

Čia galėtų būti Jūsų straipsnis.

Lygybė. Amsterdamas, Olandija
Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. o aš laukiu kiekvieno savaitgalio... Gaila.

  2. Aha :D savaites naujienas paskaitai taip vakarais irgi, bet visada lauki gali savaites paskaitineti, kas naujo, ko dar negirdejai :D Ir sitas dalykas labai gerai is taves mums, skaitytojams, tikriausiai daug kas daznai laukia sestadienio bent kazkiek ir permeta akim naujienas tokias ;) Tesk ir toliau taip :)

  3. Kolegos nelabai į temą bet atnaujinus waze navigacija dingo balsinės nuorodos abejuose iphone

  4. Gaila,tokio Ramūno sprendimo :(
    Laukdavau aš ir kiekvieno savaitgalio,nors skaitau beveik visą info kuri čia būna...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų