Kai kuriuose iPhone ir iPad iOS 12.0.1 atnaujinimas panaikino True Tone

Temos: iOS, iPad, iPhone
Išardytas, be ekrano iPhone ir MacBook Pro

Kai kurių „iPhone“ ir „iPad“ naudotojai pastebėjo, kad įdiegus „iOS 12.0.1“ atnaujinimą jų įrenginiuose nebeveikia „True Tone“ funkcija, keičianti ekrano spalvų temperatūrą priklausomai nuo aplinkos šviesos temperatūros. Besiskundžiančiųjų įrenginiuose ši funkcija ne tik nustojo veikusi, bet ir dingo iš nustatymų (Settings) apskritai.

„Forbes“ duomenimis, su šia problema susidūrė „iPhone 8“, „iPhone 8 Plus“, „iPhone X“ ir „iPad Pro“ naudotojai, kurių įrenginiuose buvo neoficialiuose servisuose pakeisti ekranai ir greičiausiai į neoriginalius.

Matomai tokiu būdu „Apple“ kovoja su nelegaliomis taisyklomis ir naudotojais, kurie nenori taisyti įrenginių oficialiuose servisuose. Žinoma, čia tik spėjimas. Oficialios informacijos apie tai kol kas nėra, o „Apple“ į žurnalistų užklausimus apie šį „fenomeną“ kol kas atsako ledine tyla.

Tai, kad ši funkcija panaikinta specialiai leidžia manyti ir tai, jog tokiuose, neoficialiuose servisuose pakeistus ekranus turiniuose „iPhone“ ir „iPad Pro“, „True Tone“ funkcija iki įdiegiant „iOS 12.0.1“ puikiausiai veikė.

Man atrodo toks „Apple“ žingsnis gana logiškas. Dažnai neoficialiuose servisuose dedamos detalės nėra originalios ir atitinkamai jų kokybė yra prastesnė. Pastebėję prasčiau rodantį ekraną ar kitas prasčiau veikiančias funkcijas, nelegaliuose servisuose savo įrenginius remontavę naudotojai retai kada dėl to kaltina servisą — dažniausiai kalta lieka „Apple“. Tai gadina ne tik kompanijos vardą, bet ir naudotojų patirtis, nes kaip žinia: daugelis tyli kai viskas gerai, bet jei kas nors ne taip — nesvarbu kas dėl to kaltas, tuojau pat pradeda laidyti gerklę kaip „Apple“ viską blogai daro.

Taip pat, kai kurie pas „pogrindinius“ auksarankius taisę savo „iPhone“ ir įdiegę „iOS 12.0.1“ pastebėjo, kad kartais bandant paskambinti užlūžta „Phone“ aplikacija ir taip… kad tenka priverstinai perkrauti telefoną, nes šis nustoja reaguoti į bet ką.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Man tai nesuvokiama. Apple ejo link more blue, more white and etc... Ir pyst true tone kazkoks. Kur padaro viska kaip 3gs iphone :D ir dar blogiau.... Crazy stuff....

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų