Apple paskelbė savo rudens renginio datą

Tema: Apple
Pranešimas apie specialų Apple renginį 2018-09-12.
„Apple“ paskelbė savo rudens renginio datą ir laiką. Šio renginio metu tikimasi išvysti naujus „iPhone“, „Apple Watch“, „iPad Pro“, o gal ir dar daugiau naujovių.

Nors prancūzų radijas remdamasis dviem neįvardinamais šaltiniais „Apple“ rudens datą paskelbė jau prieš porą dienų — kol to oficialiai nepaskelbia pati „Apple“ — tai yra gandai. Tačiau, dabar tai jau oficialu. „Apple“ renginys, kurio metu tikimasi jog kompanija pristatys naujus „iPhone“, „Apple Watch Series 4“, atnaujinta „iPad Pro“ ir gal kelis naujus „Mac“ modelius įvyks rugsėjo 12 dieną. Renginio pradžia 20:00 Lietuvos laiku.

Internetu bus galima stebėti, renginio vyksiančio Steve Jobs Theater, tiesioginę transliaciją.

Nemažai „Apple“ entuziastų deda daug vilčių į šį renginį. Tikimasi, kad renginio metu „Apple“ pristatys tris naujus „iPhone“ modelius: didesnę, 6,5 colių ekrano įstrižainę turinčią didesnę „iPhone X“ versiją, naujos kartos 5,8 colio „iPhone X“ ir pigesnį 6,1 colio LCD ekraną turintį „iPhone“. Šiais metais naujienų-gandų apie būsimus „iPhone“ itin mažai. Tai gali reikšti du dalykus: arba „Apple“ nepristatys nieko per daug naujoviško, arba kompanija pagaliau vėl išmoko saugoti paslaptis. Kalbama, kad renginio metu „Apple“ pristatys du telefonų modelius (greičiausiai patobulintas ir gal naujų spalvų „iPhone X“ versijas („iPhone XS“), o trečias „iPhone“ pasirodys šiais metais, bet vėliau.

Išmanių laikrodžių mylėtojai laukia ir naujo „Apple Watch Series 4“. Anot gandų, naujo išmanaus „Apple“ laikrodžio modelių dydžiai išliks nepakitę. Tačiau, dėka siauresnių ekrano rėmo briaunų laikrodžio ekranas bus didesnis. Šie laikrodžiai turės ir naujus ciferblatus, kurie galės efektyviau išnaudoti naują atsiradusią ekrano erdvę papildomai informacijai atvaizduoti. Šiems laikrodžio modeliams tiks anksčiau išleisti dirželiai.

Anot „9to5Mac“ šis vaizdas yra tikro „Apple Watch“ laikrodžio nuotrauka

Renginio metu taip pat tikimasi išgirsti apie du naujus „iPad Pro“ modelius: plonais rėmelio kraštais, be „Home“ mygtuko ir palaikančius „Face ID“. Tikimasi, kad kompanija pristatys ir nuo krašto iki krašto ekraną turinčius naujus „Apple Watch“.

Gali būti, kad „Apple“ renginio metu galiausiai paskelbs pradedanti prekybą „AirPower“. Šį rudenį tikimasi ir kelių atnaujintų „Mac“ kompiuterių, tačiau nėra aišku ar juos kompanija pristatys šio renginio metu.

Daug „Revolut“ naudotojų laukia renginio tikėdamiesi, kad „Apple“ pagaliau suteiks šių kortelių naudotojams galimybę naudotis „Apple Pay“ paslauga. Nors, greičiausiai, ji veiks tik Prancūzijoje, nes tik šios šalies „Apple“ svetainėje minima „Revolut“ ir ja naudotis galės tik tie, kas savo kontaktuose bus nurodę registracijos šalį Prancūziją ir įvedę prancūzišką telefono numerį. „Revolut“ vis žada „Apple Pay“ paslaugą paleisti „soon“ ir „arround the corner“. Tačiau toks jausmas, kad arba to „corner“ nėra arba „Revolut“ gyvena kitoje planetoje, kur laikas teka gerokai lėčiau, nes jų „soon“ jau trunka jau daugiau kaip pusantrų metų.

Norėdami nepamiršti apie „Apple“ renginį, savo kalendoriuose patalpinkite priminimą. Tai padaryti galite atsisiųsdami kalendoriaus priminimo failą paspausdami ant paveikslėlio esančio žemiau.

Specialus Apple renginys 2018-09-12. Kalendoriaus priminimas

atsisiųsti priminimą

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Bet anot gandų kurie dažnai pasitvirtina, kaina naujo 5.8 ir 6.5 telefono bus mažesnė nei dabartinio X.

  • Sunku pasakyti kaip ten bus, bet žiūrint į grafikus, kuriuose atvaizduota kiek „Apple“ pagamino ir kiek uždirbo… panašu, kad „Apple“ tapo 1 trilijono vertės kompanija ne todėl, kad parduoda daugiau, bet todėl, kad mes sutinkame mokėti brangiau :)


   Jei anksčiau produktų kiekių ir gaunamų pajamų kreivės koreliavo, tai paskutiniais metais, panašu, kad uždirbama tik brangiau kainuojančių produktų dėka.
   Bet kas ten žino, gal ji pakeis strategiją.

 2. Tai panašu, kad nuo XS panaikins Plus didesniam ekranui. Bus taip pat, kaip iPad atveju, kad skirtingi ekranai, o pavadinimas iPad Pro.

 3. Gal ir pasitvirtins gandas, jog XS bus 2 dydžių ir nebebus rašoma Plus. Bus kaip su iPad Pro.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų