Kaip iPhone X susikurti Memoji

Viena iš naujų ir laukiamiausių „iOS 12“ funkcijų — „Memoji“. Gaila, bet šia naujove pasimėgauti galės tik „iPhone X“ vartotojai.

Kaip sukurti savo Memoji iPhone X, kuriame įdiegta iOS 12

Iš rinkos „Apple“ išstumia dar vieną trečių šalių programėlę — „Bitmoji“. Tiesa, pastaroji negebėdavo atkartoti jūsų veido judesio. „Memoji“ leis susikurti individualizuotą ir labai tikslų avatarą. Naujoji funkcija leis dar smagiau ir prasmingiau išnaudoti „iPhone X“ įmontuotą „TrueDepth“ veido sekimo kamerą. Šiame straipsnyje ir pateiksime instrukcijas, kaip susikurti „Memoji“.

Atminkite, kad naujoji „Memoji“ funkcija veiks tik „iPhone X“, kuriame įrašyta „iOS 12“ operacinė sistema. Šiuo metu yra išleista limituota pirmoji beta „iOS 12“ versija, tačiau ji prieinama tik „Apple“ registruotiems programuotojams. Netrukus turėtų pasirodyti ir viešoji beta versija, prieinama visiems norintiems. Apie tai, kaip galima tapti beta versijų testuotoju galite sužinoti paspaudę šią nurodą.

Pirmą kartą atidarius „Messages/Animoji“ aplikaciją, „iOS 12“ operacinėje sistemoje, ekrame pateikiamos instrukcijos supažindinančios su tuo kaip veikia „Animoji“.

Kaip susikurti Memoji

  1. Atidarykite „Messages“ programėlę
  2. Bakstelėkite „Animoji“ mygtuką
  3. Bakstelėkite „+“, esantį, kairėje ekrano pusėje
  4. „Messages“ jums pateiks trumpą gidą, kaip sukurti individualų „Memoji“
  5. Bakstelėkite „Done“, esantį dešinėje pusėje viršuje, kad užbaigtumėte ir galite pradėti naudoti savo „Memoji“

Detali „Memoji“ kūrimo eiga:

„Apple“ pateikia labai plačią odos spalvų pasirinkimo paletę, todėl net neabejojame, kad tikrai pavyks rasti savąją odos spalvą. Spalvą dar galite koreguoti slinkdami pasirinktos spalvos ryškumą.

Memoji kūrimo eiga iPhone X

Toliau — šukuosenos pasirinkimas. Vėl pateikiama labai daug parinkčių, todėl rasti panašią šukuoseną į savo, sudėtinga nebus, o norint pajuokauti ar pralinksminti draugus, galima pasirinkti ir savo svajonių šukuoseną!

Memoji kūrimo eiga iPhone X

Tuomet galite pasirinkti savo galvos formą (įskaitant amžių ir smakrą) akis, blakstienas ir antakius.

Memoji kūrimo eiga iPhone X

Toliau vyksta lūpų pasirinkimas. Lūpų parinkčių taip pat yra labai daug. Jei iš pirmų septynių lūpų spalvų nė viena netiktų — jas padaryti į savo, ar pageidaujamas galite parinkdami spalvą. Taip pat galite prisidėti smulkius auskarus.

Memoji kūrimo eiga iPhone X

Veido plaukus galima rinktis iš trijų kategorijų ir 88 ūsų bei barzdų kolekcijos!

Memoji kūrimo eiga iPhone X

Akiniai, kepurės, skrybėles ir skarelės - kuo apdengti savo galvą, tikrai rasite. Taip pat yra numatyta galimybė keisti ir galvos apdangalo spalvą.

Memoji kūrimo eiga iPhone X

Kai nuspręsite, kad jūsų memojis atrodo jums tinkamas, bakstelėkite „Done“ esantį dešinėje pusėje viršuje. Viskas, jūsų „Memoji“ yra paruoštas naudoti!

Bakstelėję + galite susikurti dar vieną savo unikalų „Memoji“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Edvinas Krupinskas

 Apple technikos fanas nuo ankstyvo ryto iki gilios nakties.

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Nori downgrade IQ, susikurk memoji.

  2. Gal išbandėte iOS 12 Public Beta kas nors?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų