Kaip AirDrop piktogramą patalpinti Mac kompiuterio Dock juostoje

Jei dažniau naudojate „AirDrop“ funkciją „Mac“ kompiuteryje — jums gali pasirodyti patogu turėti galimybę šią funkciją aktyvuoti tiesiai iš Dock juostos.

„AirDrop“ yra patogus būdas persiųsti failus tarp „Mac“ kompiuterių ir „iOS“ įrenginių, arba iš „Mac“ į „iOS“ ir atvirkščiai.

Įprastai, jei norite inicijuoti „AirDrop“ failų persiuntimą „Mac“ kompiuteryje — atidarote „Finder“ aplikaciją ir paspaudžiate ant „AirDrop“ piktogramos šoninėje „Finer“ aplikacijos lango juostoje. Tai nėra labai daug pastangų reikalaujantis veiksmas, tačiau jei „AirDrop“ naudojate dažniau — galimybė turėti „AirDrop“ piktogramą tiesiai „macOS Dock“ juostoje gali pasirodyti patogus ir greitesnis būdas aktyvuoti šią paslaugą.

 1. Atidarykite Finder aplikaciją.
 2. Iš „Finder“ aplikacijos meniu pasirinkite GoGo To Folder arba paprasčiausiai pasinaudokite klavišų kombinacija Shift ⇧-Cmd ⌘-G.
 3. Atsidariusiame langelyje įrašykite:
  /System/Library/CoreServices/Finder.app/Contents/Applications/
 4. Paspauskite ant Go mygtuko.
 5. Atsidariusiame „Finder“ lange raskite AirDrop ir pertempkite ją pelės žymeklio pagalba į „Dock“ juostą — ten kur norite ją matyti.
macOS Finder aplikacijos

Dabar, „AirDrop“ piktograma visada bus nutolusi tik per pelės žymeklio spustelėjimą — spragtelėkite pele ant piktogramos ir „AirDrop“ langas atsidarys.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Čia gal biški ne i tema,bet gal galima imest instrukcijas kaip padaryt downgrade iš ios 11.4 i 11.3.1?
  nes kiek pamenu,anksčiau skirdavosi instruksijos skirtingom versijom...nebent kažka maišau,tada pasižiurėsiu iš senesnio straipsnio apie tai...

 2. Kai buvau iphone vartotojas.... supratau kad visi tie iOS atnaujinimai nieko verti. Vienintelis iOS atnaujinimas buvo reiksmingas ant iphone 7, kai aktyvavo h265.... Bet nuo 4s laiku turejau visus modelius iki 7. Ir daugiau prasmingu iOS atnaujinimu nezinau, apart to jog visi tie iOS atnaujinimai suletindavo irengini arba pridarydavo klaidu ir bugu.... Tad jei kada grisiu prie iphone, nebenaujinsiu tu iOS ir t.t, ka sekmingai darau su ipad.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų