Kalbama, kad aplikacijų juosta iPhone 8 pakeis „Home“ mygtuką

Tema: iPhone
Aplikacijų juosta „iPhone“

Kalbama, kad vietoje virtualaus „Home“ mygtuko, „iPhone 8“ vadinamame telefone „Apple“ gali įdiegti aplikacijų juostą – „Mac“ kompiuterių naudotojams pažįstamą „Dock’o“ pavadinimu. Tai iš esmės pakeistų gestus naudojamus aplikacijų perjungimui ir grįžimui į pagrindinį įrenginio ekraną.

„Bloomberg“, kuri teigia mačiusi naujo „iPhone 8“ paveikslėlius ir naudotojo sąsają teigia, kad naujo telefono OLED ekranas bus „nuo krašto iki krašto“ ir pirmą kartą „iPhone“ istorijoje bus atsisakyta „Home“ mygtuko.

Trečiadienį pasirodžiusiame pranešime teigiama, kad „ploną aplikacijų juostą“ braukiant pirštu per ekraną bus galima kilstelėti į viršų. Jei „iPhone“ užrakintas — šis veiksmas inicijuos jo atrakinimą arba jei nenaudojama apsauga — telefoną atrakins. Toks pats veiksmas atliktas atrakintame telefone pakeis dabar naudojamą dvigubą „Home“ mygtuko paspaudimą ir aktyvuos atidarytų aplikacijų perjungimo režimą.

„Bloomberg“ prognozuojamos „iPhone 8“ naujovės
Šaltinis: „Bloomberg“

„Bloomberg“ teigia, kad aplikacijų perjungimo ekrano naudotojo sąsaja taip pat pasikeitė. Naujame telefone neseniai naudotos aplikacijos bus atvaizduotos kaip savarankiški maži paveikslėliai, o ne jų virtinė — kaip yra dabartinėje „iOS 10“. Sakoma, kad naujame „iPhone“ modelyje „aplikacijų juosta“ veiks panašiai kaip „iPad“ su įdiegta „iOS 11“ operacinės sistemos versija: greitu perbraukimu nuo ekrano apačios į viršų bus aktyvuotas atidarytų aplikacijų ekranas, o pabraukus pirštu dar toliau — aktyvuotas tų aplikacijų perjungimo langas.

Naudotojo sąsajos lango viršus yra apkirptas paliekant vietos operatoriaus, mobilaus ryšio, WiFi ir kitoms informacinėms piktogramoms. „Bloomberg“ teigia, kad „Apple“ darbuotojai šias ekrano viršutinės dalies kairėje ir dešinėje pusėje esančias vietas vadina „ausimis“. Pranešime rašoma, kad „Apple“ paliko galimybę išnaudoti visą ekraną ir jo viršuje į vaizdą įsiverš tik ekrano iškirpimas, kuriame yra garsiakalbis ir naujos kameros skirtos įrenginio atrakinimui naudojant veido atpažinimo technologiją.

Taip gali atrodyti „iPhone 7s“, „iPhone 8“ ir „iPhone 7s Plus“
Taip gali atrodyti „iPhone 7s“, „iPhone 8“ ir „iPhone 7s Plus“

Kiti pakeitimai apie kuriuos rašo „Bloomberg“ yra dešinėje telefono pusėje didesnis įrenginio į/išjungimo mygtukas ir metalinė juosta juosianti įrenginio korpusą su iškirpimais ryšio signalui pagerinti.

Kol „Apple“ neišsiuntinėjo pakvietimų į savo renginį ir viešai nepaskelbė apie jo datą — manoma, kad „iPhone 8“, kartu su „iPhone 7s“ modeliais (kurie bus labai panašūs į dabartinius „iPhone 7“) kompanija pristatys rugsėjo 12 dieną.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Naudoju dabar ios11. Pastebejimas. Iseinu is namu iskungiu wifi. Griztu namo jis auto prisijungia prie tinklo. Vis bandau save prigauti ar as netycia nejuciomis neisijungiau.. regis kad ne :)

  2. Aš irgi iOS 11 naudoju nuo Beta 2, tai tas WiFi automatinis įsijungimas manau tiesiog bug’as arba Developeriai taip nori. Kitas dalykas pvz. įjungus kamera visada lieka nustatymas - Live Photo, nors jį kiekvieną kartą išjungiu - bet čia jau tokia Beta user’iu dalia - nepatinka, turi 10.3.3 :)
    Beja iOS 11 veikia taip greitai, kaip 10.3.3 ant iP7.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų