Senesnių iPhone modelių savininkams watchOS 4 reikš naujo iPhone įsigijimą

„watchOS 4“ ir „Apple Watch“

„WWDC 2017“ pristatytą naują „watchOS 4“ operacinę sistemą įdiegti bus galima visuose „Apple Watch“ laikrodžiuose.

Programuotojams skirtos konferencijos metu, be naujų „iOS 11“ ir „macOS 10.13 High Sierra“ versijų, „Apple“ pristatė ir naują išmaniems laikrodžiams skirtą operacinę sistemą „watchOS 4“. Šią, išmaniems „Apple“ laikrodžiams skirtą operacinę sistemą įdiegti, kai šios galutinė versija bus išleista šį rudenį, galės visų „Apple Watch“ savininkai, nesvarbu ar tai pirmasis „Apple Watch“, ar „Series 1“, ar „Series 2“. Tai geroji naujienos dalis. Kur kas prastesnė naujiena liečia tuos išmaniųjų „Apple“ laikrodžių savininkus, kurie norės atnaujinti savo „Apple Watch“ operacinę sistemą ir taip praturtinti savo laikrodžius naujomis savybėmis, tačiau naudoja „iPhone 5“ ir „iPhone 5c“. „Už borto“ liks ir tie „iPhone 5“ ir „iPhone 5c“ naudotojai, kurie yra visiškai patenkinti savo telefonais ir norės dar giliau nerti į „Apple“ patogią ekosistemą įsigydami „Apple Watch“, o jame jau bus „watchOS 4“.

„watchOS 4“ suderinama tik su „iOS 11“, o „iPhone 5“ ir „iPhone 5c“ nėra šią naują „iOS“ versiją palaikančių įrenginių sąraše.

Tai nėra tokia staigmena lyg perkūnas iš giedro dangaus. „Apple“ ir anksčiau ribodavo savo naujų „watchOS“ versijų suderinamumą tik su naujomis „iOS“ versijomis. „Apple Watch“ su įdiegta „watchOS 2“ buvo suderinami tik su „iPhone“, kuriuose įdiegta „iOS 9“ ar naujesnėmis versija, laikrodžiai su „watchOS 3“ bendravo tik su „iOS 10“ ir nenuostabu, kad „watchOS 4“ suderinama tik su „iOS 11“ ir „iPhone“, kuriuose gali būti įdiegta ši operacinės sistemos versija.

Visiems vartotojams skirtą „watchOS 4“ versiją „Apple“ pažadėjo išleisti šį rudenį, kartu su „iOS 11“ ir bus suderinama su visais „Apple Watch“ modeliais. Registruoti „Apple“ programuotojai naujos „watchOS 4“ beta versijas gali išbandyti jau dabar.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tai faktas,pardavimai juk turi vykti,o kaip kitaip pastūmėt vartotojus pirkti naujausią iphone,nors dabartinis,nors ir senas,puikiausiai veiki.Anksčiau ar vėliau per software updeitus taip ir numarina senesnį telefoną.

    • Mano galva visa eilė „Apple“ įrangos ir taip, lyginant su konkurentais, ilgai palaiko senstelėjusius įrenginius (kartais nepadoriai ilgai - galėtų kokias dvi kartas „iPhone“ palaikyti, o toliau, jei senesnis nei du metai ir nori naujos „iOS“ – pirk naują ragelį, nes dabar visi nori naujos OS versijos, bet neperka naujų telefonų ir po to verkšlena, kad tie lagina). Tačiau, nereikia pamiršti, kad „Apple“ yra komercinė, pelno siekianti organizacija nusitaikiusi į vidutinio-aukštesnio turtingumo ir pasiturintį visuomenės segmentą. Jai svarbu, kad jos įrenginių naudotojai turėtų puikias patirtis naudodamiesi jos įranga ir natūralu, kad naujos technologijos reikalauja ir naujesnės geležies.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų