Savaitės naujienų apžvalga: 25-a 2017 metų savaitė

25-os 2017 metų savaitės naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ar pigiau platinamų, „iOS“ įrenginiams ir „Mac“ kompiuteriams skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • „AndroidGuys“ rašo, kad „Apple“ ir „Google“ kompanijos tariasi dėl galimybės „iOS“ naudotojams Siri pakeisti „Google Assistant“. Kalbama, kad ši naujovė gali būti realizuota jau „iOS 11“ ir „iPhone 7s“, „iPhone 7s Plus“ ir „iPhone 8“ naudotojai, jei pageidaus, galės pasirinkti konkurentų asistentą.
 • „ZDNet“ šaltinis Nacionaliniame Britanijos kibernetinio saugumo centre teigia, kad Šiaurės Korėja yra prisidėjusi prie „WannaCry“ ransomware atakos paveikusios milijonus kompiuterių naudotojų visame pasaulyje.
 • „Apple“ išleido programuotojams skirtas „macOS High Sierra 10.13“, „iOS 11“, „watchOS 4“ ir „tvOS 11“ beta 2 versijas, bei „macOS Sierra 10.12“ beta 4.
 • Apple Music“ atsirado nauja mokėjimo galimybė - sumokėti iš karto už metus, taip pigiau, bet „Apple“ šią galimybę taip giliai užkasė, matyt norėdama, kad ją aptiktų kiek įmanoma mažiau žmonių. Jei prenumeruojate „Apple Music“ – atidarykite App Store aplikaciją, nuvažiuokite į pačią Featured skirsnio apačią, paspauskite ant View Apple ID įveskite slaptažodį arba prispauskite prie „Home“ mygtuko pirštą, paspauskite ant Subscriptions ir tada spauskite ant Apple Music Membership.
 • IKEA planuoja išleisti papildomos realybės aplikaciją „baldų pasimatavimui“. Šią aplikaciją IKEA kuria kartu su „Apple“.
 • Nauja „Apple“ reklma „Memories“ (prisiminimai).
 • AirBar - sprendimas mėgstantiems apčiupinėtus kompiuterių ekranus ir verkšlenantiems, kad „Apple“ negamina ir nesiruošia gaminti „Mac’ų“ su lietimui jautriais ekranais.
 • Prieš šešis metus, 2011 metų birželio 21 dieną, pasaulį išvydo pirmoji „Final Cut Pro X“ versija. „Final Cut Pro X“ (Final Cut Pro X Ten) yra „Final Cut Pro“ įpėdinė.
 • „Cowen and Company“ analitikas Timothy Arcuri rašo, kad „Apple“ dar nėra apsisprendusi ką daryti su „iPhone 8“ pirštų atspaudų jutikliu. Anot analitiko, kompanija šiuo metu testuoja tris galimus variantus: pirmas yra suploninti stiklą toje vietoje kur yra „Touch ID“ jutiklis, antras padaryti skylę toje vietoje, o trečias – yra „Touch ID“ jutiklis integruotas pačiame ekrane. Jei taip, matyt ne kokie testavimo rezultatai su tuo trečiuoju ir daugelio „iPhone“ naudotojų laukiamu variantu.
 • Vos šešis mėnesius padirbėjęs „Tesla“ autopiloto programos viceprezidento pareigose Swift kūrėjas Chris Lattner atsisveikino ir su šia kompanija.
 • Metiniuose „Glassdoor“ kompanijų vadovų vertinimuose „Apple“ CEO Tim Cook iš aštuntos vietos, surinkęs 93%, smuktelėjo į 53-ą. Pirmąsias penkias vietas reitinge užėmė: Benno Dorer iš „Benno Dorer“, Jim Kavanaugh iš „World Wide Technology“, Michael F. Mahoney iš „Boston Scientific“, Craig B. Thompson iš „Memorial Sloan Kettering“ ir Martin Rankin iš „Fast Enterprises“.
 • „Apple“ ir toliau šluoja savo aplikacijų parduotuves. „App Store“ moderatoriai iš parduotuvės jau pašalino daugiau nei 100 000 aplikacijų. Pagrinde šalinamos pasenusios (seniai neatnaujintos ir 32-bitų aplikacijos) ir aplikacijos esančios kitų aplikacijų klonais. Tai pats didžiausias „App Store“ apvalymas nuo 2008 metų.
 • „Apple“ ir toliau stebina savo dizaino sprendimais. Naujos Čikagos „ Chicago River Apple Store“ parduotuvės stogas bus panašus į „MacBook“.
 • Ar tai pirmoji reali „iPhone 8“ nuotrauka?

Laikinai nemokamai ir pigiau platinamos iOS ir macOS aplikacijos

iOS žaidimai

taikomosios iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

 1. Tą metinį mokėjimą už apple music pastebėjau prieš kokius du mėnesius ;)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų