Kaip stebėti WWDC 2017 gyvai [atnaujinta]

Tema: Apple

Pirmadienį startuoja daugelio „Apple“ technikos gerbėjų ilgai laukta WWDC (Worldwide Developer Conference) 2017.

WWDC 2017 startuoja pirmadienį, birželio 5 dieną, 20:00 Lietuvos laiku. Tikimasi, kad šios konferencijos metu „Apple“ pristatys naują „iPhone“ ir „iPad“ skirtą operacinę sistemą „iOS 11“., „Mac“ kompiuteriams skirtą „macOS 10.13“, „watchOS 4“ ir „tvOS 11“.

Interneto platybėse taip pat sklando gandai, kad konferencijos metu „Apple“ gali pristatyti Siri garsiakalbius tapsiančius „Amazon Echo“ ir „Google Home“ konkurentais bei atnaujintus „MacBook“ kompiuterius. Tačiau man atrodo labiau tikėtina tai, kad jokios naujos „geležies“ kompanija vis tik nepristatys. Kaip ten bebūtų – laukti liko neilgai ir visi norintys galės konferencijos keynote stebėti tiesiogiai internetu.

Kaip stebėti tiesioginę WWDC 2017 transliaciją internetu

Apple TV

Apple TV 4

Jei savo „Apple“ įrenginių arsenale turite ketvirtos kartos „Apple TV“ - tiesioginę renginio transliaciją galite stebėti nemokamos „Apple Events“ aplikacijos pagalba, kurią gali tekti atsisiųsti jei to dar nepadarėte.

Apple TV 3 ir Apple TV 2

Jei turite antros ar trečios kartos „Apple TV“ su įdiegta 5.0.2 ar naujesne operacinės sistemos versija – stebėti tiesioginę „WWDC 2017“ transliaciją galite paspaudę ant „Apple Events“ piktogramos, kurioje atvaizduotas renginio logo.

Mac

Jei tiesioginę konferencijos transliaciją planuojate stebėti „Mac“ kompiuteryje – atidarykite www.apple.com/apple-events/june–2017/ svetainę „Safari“ naršyklėje.

iPhone, iPad ar iPod touch

Norint „WWDC 2017“ stebėti „iOS“ įrenginiuose, tereikia atidaryti www.apple.com/apple-events/june–2017/ svetainę „Safari“ naršyklėje.

Windows

Windows 10

„Apple“ tiesioginę renginio transliaciją leidžia stebėti ir PC naudotojams, tiesa su tam tikromis išlygomis: transliaciją leidžiama galima tik naudojant „Windows 10“ naršyklę „Microsoft Edge“.

Jei naudojate „Windows 10“ – atidarykite „Microsoft Edge“ naršyklėje svetainę adresu www.apple.com/apple-events/june–2017/.

kitos Windows versijos ir Android

Nors tiesioginę renginio transliaciją oficialiai stebėti galima tik iš „Mac“ kompiuterių, „iOS“ įrenginių ir „Windows 10“ sistemoje esančios „Microsoft Edge“ naršyklės pagalba, WWDC 2017 stebėti, pasitelkus šiokią tokią gudrybę, įmanoma ir kitų „Windows“ versijų bei „Android“ įrenginių naudotojams: įdiegus, jei dar neturite, „Windows“ naudotojų tarpe populiarią, VideoLan sukurtą, VLC grotuvo aplikaciją.

Atidarę VLC grotuvą, „Media“ skirsnyje pasirinkite „Open Network Stream“ – ten reikės įvesti tiesioginį, „Apple“ vidiniams poreikiams naudojamo, video srauto adresą, kuris šiuo metu dar nėra žinomas ir aš pasistengsiu jį paviešinti čia kai tik sužinosiu. Įvedus video srauto adresą – paspauskite „Play“.

URL norintiems stebėti „WWDC 2017“ iš „Windows“ (senesnių nei „Windows 10“) ir „Android“ įrenginių: http://appleliveevents-i.akamaihd.net/hls/live/222436-b/17qopibbefvoiuhbsefvbsefvopihb06/master/4500/4500.m3u8?t=YWxpc2FtaXg=

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Offtopic:
    Kokią VLC alternatyvą macOS siūlote? iTunes ir QuickTime ?
    Man atrodo, VLC atkuria daugiau formatų, plius patogu pasirinkti garso ar subtitrų takelį...
    Tad kokį appsą rekomenduotumėte macOS filmams?

  2. Tai koks gi video srauto adresas, kurį reikia įvesti į VLC?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų