Vilniuje duris atvėrė didžiausia Baltijos šalyse „Apple Premium Reseller“ parduotuvė

Temos: Apple, Naujienos
Didžiausios Baltijos šalyse „Apple Premium Reseller“ parduotuvės atidarymo Vilniuje akimirkos
Nuotrauka: Mac Arena

Šiandien duris atvėrė didžiausia Baltijos šalyse „Apple“ technika prekiaujanti, „Apple Premium Reseller“ statusą turinti „iDeal“ parduotuvė.

Tradiciškai, su „Apple“ susiję renginiai visame pasaulyje sulaukia didelio dėmesio. Ne išimtis ir šiandien, balandžio 28 dieną, PLC „Panorama“ duris atvėrusi nauja, didžiausia Baltijos ir ko gero visose Rytų Europos šalyse „Apple Premium Reseller“ parduotuvė. Parduotuvę atidarė geros kompiuterinės technikos mylėtams Lietuvoje puikiai žinoma „iDeal“.

Jau nuo 6 valandos ryto, lauke, laukdami parduotuvės atidarymo, prie PLC „Panorama“ būriavosi grupelė didžiausių „Apple“ technikos entuziastų, o atsidarius prekybos centrui, naujos „iDeal“ parduotuvės atidarymo laukiančių „Apple“ technikos mylėtojų būrys tapo iš ties milžiniškas – galėjo net pasirodyti, kad ruošiamasi parduotuvės šturmui.

Nuotrauka: Mac Arena

Parduotuvę atidarė „Apple“ produkcijos reklamos veidas Lietuvoje, „Apple“ technikos mylėtojas, M.A.M.A. 2016 muzikos apdovanojimuose metų atlikėju pripažintas Donatas Montvydas.

Nuotrauka: Mac Arena

Naujoji „iDeal“ parduotuvė užima didesnį nei 220m2 plotą. Jos lankytojai čia galės gauti visas paslaugas, kurių jie gali tikėtis firminėjeApple Store“. Naujojoje „iDeal“ parduotuvėje galima ne tik įsigyti „Apple“ ir „Beats“ gaminių ar jiems skirtų priedų ir aksesuarų, bet ir gauti profesionalią pagalbą. PLC „Panorama“ įsikūrusioje „iDeal“ parduotuvėje įrengta speciali erdvė klientų konsultacijoms, kur profesionalūs konsultantai atsakys į visus su „Apple“ technikos naudojimu susijusius klausimus bei padės išspręsti iškilusias problemas. Parduotuvėje taip pat yra išankstinių užsakymų ir serviso skyrius, kuriame smulkias problemas iš karto galės išspręsti profesionalūs „Apple“ technikos meistrai.

Didžiausios Baltijos šalyse „Apple Premium Reseller“ parduotivės atidarymo Vilniuje akimirkos. iDeal
Nuotrauka: Mac Arena
Didžiausios Baltijos šalyse „Apple Premium Reseller“ parduotivės atidarymo Vilniuje akimirkos. iDeal
Nuotrauka: Mac Arena

„iDeal“ sumušė savo pačios – „didžiausios parduotuvės rekordą“, kuris nuo pernai gruodžio priklausė Kauno laisvalaikio ir pramogų centre „Mega" atidarytai šio „Apple Premium Reseller“ parduotuvei.

Parduotuvės atidarymo proga, „iDeal“ suteikia itin retą galimybę (ir bent man dar negirdėto dydžio) nuolaidas „Apple“ technikai. Pirmą, parduotuvės atidarymo dieną (balandžio 28), galima įsigyti „Mac“ kompiuterių su 20%, „iPad“ su 15%, o „iPhone“ su 10% nuolaida. Parduotuvėje taip pat kas valandą vyksta loterija, kurios metu galima laimėti „Beats“ ausines, o dienos pabaigoje bus išrinktas ir vienas „iPad Pro“ laimėjęs „laimės kūdikis“.

Tai puiki proga atsinaujinti savo „Apple“ įrangos arsenalą, o jei dar nesate „Apple“ technikos naudotojai – pagaliau prisijungti prie „Apple“ ekosistemos džiaugsmais besimėgaujančios milžiniškos geros technikos mylėtojų armijos. Todėl, jei dar nesate sudaužę savo taupyklių – šiandien puiki proga tai padaryti ir ne tik įsigyti patikimą techniką gaminančios „Apple“ kompanijos įrenginių, bet ir stipriai sutaupyti.

Iš viso Baltijos šalyse yra 12 „Apple Premium Reseller“ teisėmis „Apple“ įrangą pardavinėjančių parduotuvių. Lietuvoje jų yra 6, iš kurių 5 – „iDeal“ tinklo.

Nuotrauka: Mac Arena
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Sveiki mieli kolegos, esu APPLE gerbejas, todel norejau Jusu paklausti, gal yra ziniu, kada pasirodys APPLE IPAD MINI 5? Labai laukiu, nesulaukiu, nes kiek pamenu turejo iseiti su iPhone 7, telefono sulaukiau, isigijau, bet plancetes vis ner ir ner ..
    Aciu uz atsakyma :-)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų