RAID valdymas sugrįžo į „Disk Utility“

Modernizuodama „OS X El Capitan“ „Apple“ taip iškastravo „Disk Utility“ aplikaciją, kad joje nebeliko daugeliui profesionalių kompiuterių naudotojų reikalingos funkcijos. Klaida suvokta ir ištaisyta.

Daugelis Pro kompiuterių naudotojų savo kompiuterių diskus apjungia į RAID masyvus. „Apple“ matyt visai pamiršo apie jos kompiuterių Pro kontingentą ir bedailindama ir optimizuodama „OS X El Capitan“ pašalino iš „Disk Utility“ RAID kūrimo galimybes. Dėkui kažkam patingėjusiam jas pašalinti ar pasipriešinusiam šiai idėjai ir palikusiam bent komandinės eilutės lygmenyje atliekamų RAID masyvų valdymo galimybes. Reikalas tas, kad ne kiekvienas Pro yra kompiuterių „Pro“, o RAID masyvų kūrimas komandinės eilutės pagalba neprastas uždavinys ir IT specialistams, nes matyt retas, kuris tai daro kasdien.

Matyt kažkokia tai apvaizda aplankė „Apple“ inžinierius ar sprendimus kokią funkciją kuriai aplikacijai turėti priimančiam „Apple“ darbuotoją ir „macOS Sierra“ grįžo galimybė kurti bent elementarius RAID diskų masyvus naudojant grafinę vartotojo sąsają.

Kadangi tai ne kiekvienam kompiuterio naudotojui reikalinga funkcija - „Apple“ jos nepatalpino pagrindinėje „Disk Utility“ dalyje, o padarė pasiekiamą per meniu:

FileRAID Assistant…

RAID valdymas sugrįžo į „Disk Utility“ su „macOS Sierra“
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Ačiū dievui, dar ne visi ten kretinai pasirodo.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų