Kaip „iPhone 7“ nustatyti „Home“ mygtuko virptelėjimo stiprumą

Naujuose „iPhone 7“ telefonų modeliuose „Home“ mygtukas nejudrus kaip siena ir apie tai, kad jis „paspaustas“ išduoda tik lengvas virptelėjimas. Kaip nustatyti to virptelėjimo stiprumą.

Senesnius „iPhone“ modelius naudoję žmonės neretai nustemba į rankas paėmę „iPhone 7“ ar „iPhone 7 Plus“ telefonus. Spustelėjus jų „Home“ mygtuką - šis nė nebando nusispausti. Viskas veikia, tačiau kurį laiką nepalieka nuojauta, kad jis kažkoks sulūžęs. Ach jau tie įpročiai.

Vienintelis būdas pajusti, kad „Home“ mygtukas spustelėtas naujuose „iPhone 7“ kartos telefonuose yra virptelėjimas (Haptic Feedback). Priklausomai nuo įpratimo ar pirštų jautrumo, šis naujas „efektas“ gali būti per stiprus arba per silpnas. „Apple“ įdiegė galimybę, numatytą virptelėjimo lygį pakeisti pačiam vartotojui.

 1. Atidarykite Settings aplikaciją ir jos ekrane pasirinkite General
 2. Atsidariusiame lange paspauskite ant Home Button (turėkite omenyje, kad šį nustatymą savo telefonuose ras tik „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ naudotojai)
 3. Atlikę šiuos veiksmus pateksite į langą, kuriame galite nustatyti virptelėjimo juntamo paspaudus „Home“ mygtuką stiprumą.
 4. Numatytas yra antrasis-vidurinis stiprumo lygis. Jei norite virptelėjimą padaryti silpnesnį - pasirinkite 1, o jei stipresnį - 3.
 5. Pasirinkę norimą „Home“ mygtuko virptelėjimo intensyvumo lygį - pabandymui spustelėkite „Home“ mygtuką.
 6. Kai radote sau tinkamą „Home“ mygtuko virptelėjimo lygį - paspauskite ant dešiniame viršutiniame ekrano kampe esančio Done užrašo.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Parašykit daugiau patarimų ir "hidden features" ir t.t. Apie iPhone 7 / iOS10. Arba geriausios programos, labiausiai pasitarnaujačios ir t.t. Nes pvz turiu jau iPhone 7, bet vis nesugalvoju ką su juo veikti, neskaitant to, kad atsparus vandeniui ir kamera labai gera :D

  • Tai rašau po truputį. Iš tiesų tai su tais „hidden features“ gana sudėtinga, nes tai „hidden“ dažnai priklauso nuo to kiek seniai žmogus naudojasi „iPhone“ ir „iOS“. Labai sunku nuspręsti ką kiti žino, o ko ne, bet stengiuosi po truputį. Manau, jei „iPhone“ turite neseniai - pasidairykite iOS patarimų skiltyje ir gal ką atrasite sau naujo.

   Dėl aplikacijų, tai aš manau, kad kiekvienas naudoja skirtingą aplikacijų rinkinį, nes visų mūsų poreikiai, pomėgiai ir įpročiai skiriasi. Jei pasakytumėte ko konkrečiai Jums trūksta, gal aš ar kiti skaitytojai galėtų padėti konkrečiau.

   Ką daryti su telefonu vargu ar aš jums patarsiu. Gal paskambinkite kam nors :).
   O iš pastebėjimų - „iPhone 7“ nėra nepralaidus vandeniui, jis yra apsaugotas nuo vandens, o tai ne vienas ir tas pats ir jei telefonas bus pažeistas vandens – labai galimas dalykas jog jam nebus taikoma garantija.
   Apple rašo: iPhone 7 and iPhone 7 Plus are splash, water, and dust resistant and were tested under controlled laboratory conditions with a rating of IP67 under IEC standard 60529. Splash, water, and dust resistance are not permanent conditions and resistance might decrease as a result of normal wear. Do not attempt to charge a wet iPhone; refer to the user guide for cleaning and drying instructions. Liquid damage not covered under warranty.

   Taigi ne „watter proof“ (nepralaidus), bet „watter resistant“ (atsparus). Nesugalvokite filmuoti po vandeniu. Nors greičiausiai nieko blogo nenutiks kol jis naujas, bet jei nutiks – gali būti liūdna :).

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų