Savaitės naujienų apžvalga: 36-a 2016 metų savaitė

36-os 2016 metų savaitės naujienos ir gandai, kuriems nebuvo dedikuoti atskiri straipsniai „Mac Arena“ svetainėje, o taip pat nemokamai ar pigiau platinamų ir naujų „iOS“ bei „OS X“ aplikacijų savaitės rinkinys.

 • Remiantis „Google Play“ statistiniais duomenimis, „Apple“ pavyko patraukti gana didelio priešų stovyklos atstovų būrio dėmesį. „Apple Music“ aplikaciją skirtą „Android“ jau atsisiuntė 10 mln. „Android“ įrenginių naudotojų. Žinoma, tai nereiškia, kad visi jie tuojau pat tapo mokantys paslaugos prenumeratoriai.
 • „Localytics“ duomenimis, prieš paskelbiant „iPhone 7“ trečdalis naudojamų „iPhone“ telefonų yra trijų metų senumo ar senesni.
 • Kai kuriuos palaikymo svetainės puslapius, ypač susijusius su 2013 metų „Mac Pro“, „Apple“ perkėlė į archyvą ir jie nebebus atnaujinami. Tai gali reikšti arba apie šios klasės kompiuterių atnaujinimą arba apie šių kompiuterių išleidimą į pensiją.
 • Programišiai pademonstravo „iOS 9.3.5“ versijos pakeitimą „iOS 9.3.2“ versija, kuri oficialiai yra neįmanoma.
 • „Strategy Analytics“ ir „Kantar“ statistiniai duomenys rodo, kad „iPhone 6s“ yra geriausiai perkamas mobilaus telefono modelis ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje.
 • Dabar kai jau žinome, kaip atrodo „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“, galime su šypsena pasvajoti, kaip atrodys sekantys „Apple“ telefonų modeliai :)
 • Po savo renginio „Apple“ paviešino kelias savo naujas „Apple Health“ serijos reklamas
 • „Apple“ paskelbė, kad „macOS Sierra“ galutinę versiją kompanija išleis rugsėjo 20 dieną.
 • Tie, kas nežiūrėjo „Apple“ renginio ir neturi laiko ar noro dvi valandas praleisti jį stebėdami - „Apple“ išleido sutrumpintą renginio video versiją trunkančią vos pora minučių.
 • Jei jau dabar norite savo telefoną pavesti panašesniu į „iPhone 7“ – galite užkišti archainį ausinių lizdą specialiu kištuku.

  Žinoma tai pokštas. Jį sugalvojo „nicer studio“ šmaikštuoliai.
 • „Apple“ specialaus renginio metu, kalbėdama apie „Apple Watch“ visiškai nepaminėjo „Apple Watch Edition“, kuriuos pastaruosius metus pardavinėjo už 10 000 USD. Panašu, kad šiuos pakeis nauji, keramikinius korpusus turintys išmanūs „Apple“ laikrodžiai ir kainuos jie 9 000 USD mažiau.
 • iOS 9.3.5“ ir „iOS 10.0.1 GM“ greičių palyginimai „iPhone 5“, „iPhone 5s“, „iPhone 6“, „iPhone 6s“ ir „iPad Air“.
  iPhone 5“ gerokai lėčiau kraunasi su įdiegta „iOS 10“ ir tas lėtumas išlieka beveik viskame.
 • „Apple“ išleido „Public Beta“ programoje dalyvaujantiems viešiems beta testuotojams skirtas „iOS 10“ ir „macOS Sierra“ „Golden Master“ versijas.
 • 35 procentai „Pornhub“ svetainės lankytojų joje turinį žiūrinčių iš „Safari“, o tai reiškia iš „Apple“ įrenginių. „Apple“ renginio metu lankytojų iš „iOS“ įrenginių ir „Mac“ kompiuterių svetainėje sumažėjo 9,5 procentais. Tačiau tai nereiškia, kad „Apple“ įrenginių savininkai po „iPhone 7“ pristatymo negrįžo į svetainę pasimėgauti fiziniais pratimais sielai ir kūnui. Po „Apple“ renginio „Pornub“ svetainėje pastebėtas 8 procentų „Safari“ naudotojų aktyvumo šuolis :) „Apple“ renginio metu lankytojų iš „iOS“ įrenginių ir „Mac“ kompiuterių svetainėje sumažėjo 9,5 procentais. Tačiau tai nereiškia, kad „Apple“ įrenginių savininkai po „iPhone 7“ pristatymo negrįžo į svetainę pasimėgauti fiziniais pratimais sielai ir kūnui.
 • Steve Jobs apie tai, kodėl „Apple“ pašalino analoginę audio jungtį iš „iPhone 7“.

„iOS“ ir „OS X“ aplikacijos

„iOS“ žaidimai

taikomosios „iOS“ aplikacijos

naujos „iOS“ aplikacijos

„OS X“ aplikacijos

naujos „OS X“ aplikacijos

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Asmeniskai 6+ atsinaujinus i ios 9 pasijaute kad tel kai kur prasciau veikia. Pvz atidarinejant recent apps nebuna smooth perejimas kai buna daugiau nei 3 appsai jame. Tai i ios 10 jau nebeupdeitinsiu.

 2. Taigi, nebėra prasmės. Bet, kaip kažkada Ramūnas rašė, kai tik iOS10 išeis ir iPhone bus prie WiFi, Apple vistiek kažkada ios10 turbūt tykiai parsiųs į telefoną automatiškai. Kaip tai apriboti, jeigu niekada nebeatnaujinsi iOS?

 3. Na kad niekada automatiskai neatsiusdavo kol nepatikrindavau ar yra updeitas. Ir tai reikedavo paspausti download o tada acceptinti taisykles. Ir tik tuomet parpucia

 4. Man irgi visad atrodė, kad turi prieš tai patikrinti, ar yra atnaujinimų, ir sutikti su Apple taisyklemis, bet Ramūnas neseniai rašė, kad kartais per WIFI atsisiunčia automatiškai. Straipsnis kažkaip taip ir vadinosi "Kaip ištrinti atsiųstą iOS atnaujinimą"

  • Sutikti su taisyklėmis reikia diegiant, automatinio atsiuntimo į įrenginį atveju - ne (į „iOS“ įrenginį atnaujinimas tik atsiunčiamas, bet neįdiegiamas automatiškai). Ilgą laiką ignoruojant atnaujinimą, kai telefonas yra Wi-Fi tinkle (daugeliu atvejų naktį) ir jei yra pakankamai laisvos vietos (man atrodo 4GB+) - atnaujinimas automatiškai atsiunčiamas ir norint jį įdiegti jau nebereikia „download'inti“. Nesu tikras ar yra kokie reikalavimai dėl akumo įkrovimo lygio ar poreikio būti įrenginiui pajungtam į el. šaltinį.

   Tai nereiškia, kad tik padirodžius atnaujinimui jis susisiurbia iš karto. Kartais gali praeiti ir pora savaičių nuo atnaujinimo išėjimo kol taip nutiks.

   Aš nenaudoju Wi-Fi, bet kartą pamenu viešbutyje jį buvau įjungęs ir palikęs per naktį, tai atnaujinimas per tą naktį ir susipūtė į ragelį. Jį ištrynus, sekančią naktį istorija pasikartojo :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų