Buvę „Apple“ inžinieriai nesumaniam automobiliui suteikia šiek tiek sumanumo

„Pearl RearVision“

Buvę „Apple“ inžinieriai sukūrė paprastas automobilio akis „užpakalyje“.

„Apple“ veteranas Bryson Gardner išėjęs iš kompanijos įkūrė „startup’ą“ „Pearl Automation“ ir dabar kompanija jau pristatė savo pirmąjį kūdikį dugelio automobilius padarysiančius sumanesniais ir saugesniais. „Pearl RearVision“ - iš išorės tiesiog automobilio registracijos numerio rėmelis, tačiau šiame rėmelyje įmontuota vaizdo kamera, specialios programinės įrangos pagalba išmaniajame telefone leidžianti pamatyti tai kas darosi už automobilio.

Daugelyje dabartinių automobilių ši funkcija jau yra, tačiau jei esate pamilę senesnį automobilio modelį, kuriame galinio vaizdo kameros nėra - tai puiki galimybė savo judėjimą atbulomis padaryti saugesniu. Jei šio įrenginio kameros gerai mato ir tamsoje bei veikia ne tik važiuojant atbulomis, tai gali pakeisti ir galinio vaizdo veidrodėlį - ypač pravartu tiems kas užsitamsinę galinius savo automobilio langus. mėgsta universalus prikrauti iki lubų ar vairuoja automobilį kurio gale langų iš vis nėra lango.

Aplikacija veikia tiek „iOS“, tiek ir „Android“ įrenginiuose.

„Pearl“ tikisi, kad „RearVision“ yra pirmas, bet ne paskutinis kompanijos produktas. Rėmelis veikia saulės baterijų pagalba, kainuoja 499 USD ir tiks bet kokiam automobiliui išleistam po 1996 metų. Tiesa, kol kas šį rėmelį įsigyti galima tik JAV.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kiekviena vakara reiktu remeli su savim namo nestis:)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų