Kaip „iOS 9“ išjungti kontaktų informaciją imamą iš „Mail“ aplikacijos

„iOS 9“ yra funkcija leidžianti kuriant naują elektroninį laišką ir rašant gavėjo adresą rekomenduoti jį iš anksčiau gautų ar siųstų elektroninių adresų sąrašo. Kai kam ši galimybė yra patogi, tačiau yra nemažai žmonių, kuriems ji nepatinka.

iOS 9“ funkcija, kai rašant elektroninio laiško gavėjo adresą sistema pasiūlo adresus ne tik iš adresų knygutės, net ir iš anksčiau gautų ar siųstų elektroninių laiškų adresatų sąrašo yra patogi. Tai leidžia greitai rasti adresatą net tada kai jo kontaktinės informacijos nesame įsivedę „Contacts“ aplikacijoje. Tačiau, gaunantiems labai daug elektroninių laiškų iš skirtingų adresų į, kuriuos niekada nebus atsakoma, ši patogi funkcija gali tapti labiau darbo našumą mažinančiu, nei didinančiu veiksniu.

Jei esate vienas tų, kam ši funkcija kliudo - ne bėda, Apple įdiegė galimybę šią funkciją išjungti. Pagal nutylėjimą, diegiant naują „iOS“ įrenginį ši funkcija yra įjungta. Norint ją išjungti „iOS“ įrenginyje:

Rekomenduojamų elektroninio pašto adresų funkcijos išjungimas iOS 9
  • atidarykite Settings aplikaciją
  • paspauskite ant Mail, Contacts, Calendars
  • Contacts skiltyje, prie Contacts Found in Mail esantį jungiklį perjunkite į „Off“ padėtį 
Apie tai, kaip šią funkciją atjungti Mac kompiuteriuose su įdiegta „OS X El Capitan“, skaitykite straipsnyje Kaip „OS X El Capitan“ išjungti kontaktų informaciją imamą iš „Mail“ aplikacijos“.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų