Iš Pegatron gamyklos pavogta Apple technikos už 150 000 USD

Temos: Apple, Teisė
iPhone  gamyba ir testavimas

„Pegatron“ gamykloje, kurioje surenkama Apple įranga, išaiškinta nusikalstama vagišių grupuotė.

100 tūkstančių darbuotojų turinčioje Kinijos „Pegatron“ gamykloje vagišių grupė veikė apie metus. Per tą laikotarpį Apple technikos vagišiai iš gamyklos išnešė už daugiau nei 150 000 USD. Nusikaltėlių, veikusių „Pegatron“ gamykloje, tarpe buvo keturi valgyklos ir šeši surinkimo linijos darbuotojai. Pirmosios vagystės metu buvo pavogti penki iPhone 6, kuriuos vagys paslėpė tualete ir vėliau iš gamyklos išnešė kai apsaugos darbuotojai apžiūrinėjo gamyklos patalpas.

Remiantis išankstiniais duomenimis, nuo 2014 metų birželio iki 2015 metų sausio, tokiu būdu iš gamyklos buvo išnešta 227 iPhone, 360 pagrindinių kompiuterių plokščių (motininių) ir 58 akumuliatoriai. Dabar visi nusikaltėliai sulaikyti ir jiems gresia įkalinimas nuo 7 mėnesių iki 8 metų, priklausomai nuo kiekvieno grupuotės nario individualaus indėlio į šią veiklą.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Moka kapeikas ir stebisi jog vagia :D

  2. Na visu pirma as galvoju apie save. Matau kas vyksta ir pats toks esu. Kilpa 2012, labai geras filmas. Paziurek jei rasi valanda laiko.

  3. Kazkas tokio

  4. Saunu jog tiek daug ispudziu. Norejau paryskinti tik viena, kas labiausiai isimine. Tai naikinimo technologija. Kuri tikrai skamba idomiai ir buvo mano mintyse apie vagytes. Na bet jusu dideles kantrybes, tai burbut neiseis daziureti iki tos minties.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų