Neribota „Amazon Cloud Drive“ vieta metams laikinai tik už 5 USD

Tema: Debesys
Amazon Cloud Drive

Amazon laikinai suteikia galimybę įsigyti neribotą jos virtualių internetinių debesų „cloud“ vietą vos už 5 JAV dolerius metams, tai yra 92% pigiau nei jie kainuoja įprastai.

Šio pasiūlymo terminas jau baigėsi.

Artėjant švenčių laikotarpiui vis daugiau kompanijų pradeda savo paslaugų ir prekių „nuolaidų laikotarpį“. Viena įdomesnių ir daugeliui kompiuterių vartotojų aktualesnių naujų nuolaidų yra neribota Amazon virtualaus disko (Cloud) vieta metams tik už 5 USD. Įprastai, Amazon internetinių debesų kaina metams kainuoja 60 USD, tačiau artėjant šventėms, kompanija nutarė leisti vartotojams vos už 5 USD metus turėti galimybę saugiai patalpinti savo nuotraukas, video ir kitus failus „Amazon Cloud Drive“. Reikia paminėti, kad priešingai nei „Google Drive“ - nuotraukų failai nėra suspaudžiami taip sumažinant jų kokybę.

Kalbant apie nuotraukų failų išsaugojimą, jei jau prenumeruojate „Amazon Prime“ ir galvojate pasinaudoti nauju, „Amazon Cloud Drive“ pasiūlymu už 5 USD - turėkite omenyje, kad neribotą disko vietą Amazon saugyklose nuotraukoms jau turite ir nėra reikalo.

Kas dar šiame „Amazon Cloud Drive“ pasiūlyme džiugina - tai, kad juo pasinaudoti gali ne tik tik pirmą kartą bandantys “Amazon Cloud Drive“, bet ir tie kas jau naudojasi šia paslauga. Dabartiniai Amazon internetinių debesų paslaugų vartotojai įsigiję neribotą „Amazon Cloud Drive“ vietą metams už 5 USD - gaus proporcingą nuolaidą.

Turėkite omenyje, kad neribotos „Amazon Cloud Drive“ vietos metams už 5 USD pasiūlymas galioja kaip prenumerata metams ir šiam laikotarpiui pasibaigus, ir norint tęsti naudojimąsi paslauga - gali tekti vėl mokėti pilną kainą jei, žinoma, Amazon nesugalvos vėl ko nors panašaus.

Žinoma, kaina nėra vienintelis kriterijus remiantis kuriuo renkamės paslaugas. Pastaraisiais mėnesiais Amazon deda daug pastangų, kad jos „Amazon Cloud Drive“ paslauga taptų patrauklesnė, tačiau jai dar yra daug ko pasimokyti iš Google, Microsoft, Dropbox, Box ir kitų konkurentų. Kita vertus, 5 USD už neribotą „Amazon Cloud Drive“ disko vietą metams nėra ta kaina, kuri turėtų versti ilgai mastyti ar sulaikyti nuo galimybės pasinaudoti šiuo patraukliu pasiūlymu, ir bent jau metams, apsirūpinti milžiniška (visada didesne nei reikia) virtualaus disko vieta leidžiančia saugiai įkurdinti atsargines kompiuteriuose esančių duomenų kopijas, nuotraukas, video ir kitus failus.

Nuoroda į „Amazon Cloud Drive“ disko vietos metams už 5 USD pasiūlymo puslapį.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Kazkada bandziau, tai man nepatiko, nera kaip kataloguoti savo nuotraukas. Net nera ko lyginti su Dropbox, Box ir t.t. Tai paprasciausia foto debesu paslauga, failu ten jokiu neikelsi
  Kazkada planavau naudoti ir pasiimti Amazon Prime, nes daznai tenka ten apsipirkti prekiu.

  • Jei naudojiesi „Amazon Prime“, neribota disko saugykla nuotraukoms jau yra toje paslaugoje ir „Prime“ atveju ji (neribota vieta/saugykla) tik nuotraukoms.
   Šiuo atveju tai normali saugykla, kuri įprastai pas Amazon kainuoja 60 USD metams ir joje gali saugoti neribotą kiekį ne tik nuotraukų, bet ir kito tipo failų.
   “Amazon Cloud Drive - Unlimited Online Storage (1 Year Plan)
   Unlimited storage for photos, documents, and other files“.

   Kas link patogumo, tai kaip ir rašiau - Amazon'ui norint pasiekti Dropbox ar kitų savo konkurentų lygį paslaugos naudojimosi patogumu ir įvairove - dar reikia pasistengti. Tačiau jei reikia tiesiog susimesti į „folderius“ krūvą failų, backupų ar panašiai - 5 USD/metams už neribotą vietą - labai šauni kaina.

 2. Aišku šitas promo galioja tik US. Bet įsigyti pavyko, laukiu kada aktyvuosis pirkimas. O jums iškart pakito apmokėjimo data?

 3. Viskas pradėjo veikt per pora minučių. Pasižiūrėk ar tikrai nuskaičiuoti pinigai. Gal kažkur klaida įvyko ir nebaigė proceso.

 4. Va dabar jau veikia, matyt ilgiau truko processing.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų