Su OS X El Capitan suderinamų Mail aplikacijos įskiepių išpardavimas

Jei kada nors norėjote iš OS X Mail aplikacijos išspausti daugiau - dabar yra puiki proga tai padaryti, nes eilė programuotojų suvienijo savo jėgas ir laikinai pigiau platina su OS X El Capitan suderinamų Mail aplikacijos įskiepius.

Nežiūrint to, kad OS X Mail aplikacija veikia puikiai ir patenkina daugelį kasdieninių poreikių, neretai pagauname save galvojant „kaip būtų gerai, jei Mail galėtų…“. Tai, kad kažko Mail aplikacija negali atlikti - nereiškia, kad norimo produktyvumo neįmanoma pasiekti jai skirtų įskiepių (plug-ins) pagalba.

Su OS X Mail aplikacija skirta El Capitan suderinamų įskiepių išpardavimo metu galima įsigyti visą eilę puikių, Mail aplikacijos funkcionalumą pagerinančių įrankių. Tarp platinamų „plug-ins’ų“ yra ir „Forget Me Not“, kuris remiantis vartotojo nurodytais raktažodžiais aptiktais elektroninio laiško tekste primena apie prie laiško neprisegtą failą ir padeda išvengti eilinio „velnias, vėl pamiršau atačmentą“, ir „MailTags“, „Mail Act-On“ bei „Mail Perspectives“.

Įsigydami bet kurį iš laikinai su nuolaida platinamų Mail aplikacijos įskiepių, atsiskaitydami įrašykite MAILCAPITAN ir Jums bus pritaikyta nuolaida. Kai kurie įskiepiai platinami net su 90% nuolaida, pvz.: „ForgetMeNot“ įprastai kainuojantį 8.95 €, kupono lauke įrašius „MAILCAPITAN“ dabar galima įsigyti už 0,89 €.

Atminkite: kad „Mail Capitan“ akcija, kurios metu eilė su OS X El Capitan Mail aplikacija suderinami įskiepiai platinami pigiau, vyksta nuo spalio 5 iki 18 dienos.

Pigiau įsigyti Mail įskiepius galite „Mail Capitan“ akcijos puslapyje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. O ar pagaliau atsirado plug'in kuris prie laiško pridėtų "Svarbus" žymą? Ačiū už nuorodą į jį :)

  2. į šiuos įskiepius reiktų žiūrėti atsargiai, aš keletą metų naudojau MailTags ir Mail Act-On bei Mail Perspectives. Gal nemokėjau gerai susikonfigūruoti bet jos numuša originalias Mail formules laiškai pasiklysta ir jų "švariai" išinstaliuoti nepavyksta (lieka kažkokios kojos). Gal Ramūnas čia galėtų pakomentuoti daugiau?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų