Apple išleido OS X Mavericks ir OS X Yosemite skirtus atnaujinimus 2015-007

Apple išleidusi savo naujausioms OS X El Capitan ir iOS 9 skirtus atnaujinimus nepamiršo ir senesnes OS X versijas tebenaudojančių Mac vartotojų ir išleido jiems skirtus saugumo atnaujinimus.

Žinau, kad Mac Arena skaitytojų tarpe yra tokių, kurie naudoja OS X Yosemite ir net OS X Mavericks nors, matyt, vertėtų savo Mac sistemas atnaujinti, todėl turiu ir jiems gerą žinią - kadangi kai kurios OS X El Capitan problemų „uodegos“ tempiasi nuo OS X Mavericks laikų - ištaisydama jas OS X El Capitan, Apple išleido ir Mavericks bei Yosemite skirtus atnaujinimus.

Tarp OS X Mavericks v10.9.5, OS X Yosemite v10.10.5 ir OS X El Capitan 10.11 ištaisytų saugumo spragų yra tokios kaip CVE–2015–5940 - dėl kurios apsilankius kenkėjišką kodą turinčioje svetainėje tas kodas galėjo būti paleistas, CVE–2015–5940 - ištaisantis eilę PHP pažeidžiamumo bėdų, CVE–2015–5933 ir CVE–2015–5934 - klaidos galėjusios tapti kenkėjiško kodo esančio audio failuose paleidimo priežastimi ir t.t.

Daugiau informacijos apie 2015–007 atnaujinime ištaisytas klaidas rasite Apple svetainėje.

Atnaujinti savo OS X versijas galite apsilankę Mac App Store aplikacijoje ir trinktelėję pelės žymekliu per „Updates“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. "Apple išleidusi savo naujausioms OS X El Capitan ir iOS 9 skirtus atnaujinimus nepamiršo ir senesnes OS X versijas tebenaudojančių Mac vartotojų ir išleido jiems skirtus <> atnaujinimus."

    Klaida. ne piktavališkai, draugiškai ;)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų